EasyJet: Na víkend z Prahy do Milána v listopadu za 1242 Kč

17. 07. 2012     Letenky levně

Máte-li plány vydat se v listopadu do Milána, zkuste využít nabídku EasyJet. Pokud se Vám hodí termín odlet v pátek 9. listopadu s návratem v neděli 11. listopadu vyjde Vás zpáteční letenka na zajímavých 1242 Kč. Uvedená cena platí s příručním zavazadlem, další zavazadlo si můžete přikoupit online za 600 Kč. Nabídku najdete na webu [...]

Štítky:
easyJet

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Milána? Vybírejte pohodlně online!
 • Prodložený víkend u moře na Mallorce

  (26.02.2012, Rádi cestujeme) Zima je dlouhá, už by to chtělo se ohřát aspoň na víkend někam za teplem. Z Bratislavy si zaletět do Palma de Mallorca na pěkný, jistě  slunný víkend. Ubytování v dubnu seženete za 3 000,- Kč pro dvě osoby.

 • Prodloužený víkend pro dva v Manchesteru za 3 727 korun

  (11.10.2011, Rádi cestujeme) Strávit prodloužený víkend v Manchesteru nemusí být nijak extra nákladné, zvláště pokud využijete nabídku Ryanairu a zakoupíte "extrémně" levnou letenku za 413 korun. Cena je samozřejmě vč. tax a s příručním zavazadlem. Náklady na ubytování v době letu jsou také přijatelné a tak za prodloužený víkend zaplatí dvě osoby necelé 4 tisíce korun.  

 • Boj airolinek o letní Milán! Wizz Air za 1.100 Kč, EasyJet za 1.330 Kč.

  (30.04.2012, Letenky levně) Oba dva hlavní low-costový dopravci létající Praha – Milán a zpět snížily ceny na léto, a to zejména na červenec. Obvykle předražené zpáteční letní letenky jsou nyní k dostání již za 1.100 Kč s maďarským Wizz Airem na letiště Bergamo a již za 1.330 Kč s EasyJetem na hlavní letiště Malpensa.

 • Prodloužený víkend v Pise

  (21.02.2012, Rádi cestujeme) Blíží se nová letní sezóna, a je pomalu čas na plánování dovolených a eurovíkendů. Připravili jsme pro vás aktuální zajímavou nabídku zpátečních letenek a ubytování do Pisy. Za prodloužený víkend v tomto italském městě zaplatí dvě osoby okolo 7 tisíc korun – v ceně jsou letenky a také ubytování v Pise. Pokud se vydáte do Pisy, doporučujeme pobyt spojit i s návštěvou blízké Florencie.


Sponzorované odkazy