Prodložený víkend u moře na Mallorce

26. 02. 2012     Rádi cestujeme

Zima je dlouhá, už by to chtělo se ohřát aspoň na víkend někam za teplem. Z Bratislavy si zaletět do Palma de Mallorca na pěkný, jistě  slunný víkend. Ubytování v dubnu seženete za 3 000,- Kč pro dvě osoby.

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Prodloužený víkend pro dva v Manchesteru za 3 727 korun

  (11.10.2011, Rádi cestujeme) Strávit prodloužený víkend v Manchesteru nemusí být nijak extra nákladné, zvláště pokud využijete nabídku Ryanairu a zakoupíte "extrémně" levnou letenku za 413 korun. Cena je samozřejmě vč. tax a s příručním zavazadlem. Náklady na ubytování v době letu jsou také přijatelné a tak za prodloužený víkend zaplatí dvě osoby necelé 4 tisíce korun.  

 • Prodloužený víkend s Austrian Airlines

  (04.04.2011, Akční letenky.cz) Tradiční rakouská aerolinka Austrian Airlines představuje ve své nabídce pravidelně levné lety do mnoha destinací. Dnes přichází s akcí redmonday a dává k dispozici výhodné letenky do hlavního bulharského města Sofie a do Kolína nad Rýnem. Pokud nemáte plány na tento víkend a rádi byste někam vycestovali, mohla by se vám nabízená možnost zamlouvat.

 • Prodloužený víkend v Pise

  (21.02.2012, Rádi cestujeme) Blíží se nová letní sezóna, a je pomalu čas na plánování dovolených a eurovíkendů. Připravili jsme pro vás aktuální zajímavou nabídku zpátečních letenek a ubytování do Pisy. Za prodloužený víkend v tomto italském městě zaplatí dvě osoby okolo 7 tisíc korun – v ceně jsou letenky a také ubytování v Pise. Pokud se vydáte do Pisy, doporučujeme pobyt spojit i s návštěvou blízké Florencie.

 • Na prodloužený víkend do New Yorku

  (23.01.2012, Rádi cestujeme) Stále jsou k dispozici levné lety do New Yorku, ale také do jiných míst za Atlantikem (Toronto, Boston aj. více informací najdete zde). Pokud byste chtěli do New Yorku pouze na prodloužený víkend, je vhodná doba na nákup letenky. Níže uvádíme možný termín letu, který vychází na pátek až středu. Můžete si tak v USA nakoupit, nasát místní atmosféru a nebudete muset využít příliš dnů z vaší dovolené.


Sponzorované odkazy