Z Budapešti do Stockholmu za pár korun

09. 11. 2012     Letenky levně

Letecká společnost Ryanair nabízí levné letenky z Budapešti do Stockholmu. V prosinci a v lednu můžete letět z Budapešti do Stockholmu za pouhých 106,- Kč (jedna cesta). Návštěvu Stockholmu můžete spojit s prohlídkou Budapešti, kam se dostanete vlakem nebo autobusem. Jedna jízda autobusem stojí z Prahy do Budapešti stojí cca 500,- Kč.

Štítky:
Letenky do Stockholmu, Letenky Ryanair, Ryanair

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Budapešti? Zajímají vás letenky Stockholm? Vybírejte pohodlně online!
 • Ze Stockholmu do Bangkoku od 12.472,- Kč

  (08.08.2013, Letenky levně) Pokud byste si na poslední chvíli chtěli podívat do Bangkoku nebo někam dál do jihovýchodní Asie, našli jsme levné letenky ze Stockholmu. Letenku ze Stockholmu do Bangkoku lze zakoupit levně již od 12.472,- Kč. (Příklad rezervace s odletem 21. 9. 2013 a návratem 28. 9. 2013 v našem vyhledávači). Cena platí do vyprodání míst.

 • Ze Stockholmu do Jakarty od 9.886,- Kč

  (15.08.2013, Letenky levně) Letenky do Indonésie většinou bývají drahé. Našli jsme pro vás variantu, která je cenově velmi příznivá. Letenku ze Stockholmu do Jakarty lze zakoupit levně již od 9.886,- Kč. (Příklad rezervace s odletem 20. 9. 2013 a návratem 4. 10. 2013 v našem vyhledávači).

 • Akční letenky do Thajska za 8 920 korun!

  (13.08.2013, Rádi cestujeme) Na trhu s letenkami se objevili akční letenky do Bangkoku za skvělou cenu 8 920 korun. Let zajišťuje aerolinka Norwegian a jedná se o letenky na poslední chvíli. Odlet je sice ze Stockholmu, ale do Švédska lze najít nejlevnější letenky i za pár set, především z Polska či Německa (aerolinky Wizz Air, Ryanair).

 • Letenky za 6 korun jsou stále v prodeji, Cork za 55 korun

  (20.08.2012, Rádi cestujeme) Je to neuvěřitelné, ale aerolinka Ryanair má stále v nabídce letenky za 6 korun. A aby toho nebylo málo, přibylo několik dalších extrémně zlevněných destinací - irský Cork či francouzská Paříž. Můžete tak zakoupit letenky po Evropě za pár desítek korun! Poslední letenka vede z Budapeště do Bruselu. Svůj trip tak můžete obohatit o návštěvu krásného maďarského města. Cena zpáteční letenky je 9 korun.


Sponzorované odkazy


Letenky do Švédska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.