Wizz Air chce v Budapešti dále růst. Přidá nové letadlo

12. 12. 2012     Aerolinie.info

Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air oznámila, že přidá nový letoun Airbus A320 na svoji základnu v Budapešti. To umožní navýšit osobní přepravu cestujících v roce 2013 o 20 % na 2,2 milionu.

Štítky:
Wizz Air

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Budapešti? Vybírejte pohodlně online!
 • S Wizz Air nově do Istanbulu

  (06.06.2013, Rádi cestujeme) Maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air dnes oznámil, že zavádí novou pravidelnou linku z Budapeště do Istanbulu. Wizz Air tak rozšiřuje své aktivity o další zajímavou destinaci. Již dříve Wizz Air uvedl nové linky do Tel Avivu, Dubaje či Baku. Mimochodem, destinace, kde doteď neoperuje jeho velký rival Ryanair. Podobně jako Ryanair, ani Wizz Air ale nezavádí nové linky z Prahy a tak ani let do Istanbulu se bez dodatečné dopravy do Budapeště neobejde.

 • Wizz Air slaví 8 let: 20% sleva pro všechny, ale chce to štěstí!

  (16.05.2012, Letenky levně) Chcete si zaletět v létě k moři, či do velkých měst po Evropě? Ideální příležitost by byla teď, jelikož po včerejší slevě 20 % pro členy věrnostního klubu spustil Wizz Air tuto slevu pro všechny jako oslavu svých narozenin. Z Prahy se tak dostanete se slevou do Itálie, Španělska, Bulharska, Velké Británie a Nizozemska.

 • Aktualita: nejlevnější letenky bude mít Wizz Air

  (24.07.2012, Akční letenky.cz) Poslední prohlášení nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air by mělo potěšit především její zákazníky. Přepravce totiž od srpna slibuje prodej nejlevnějších letenek na trhu! Nejnižších cen chce společnost dosáhnout novým obchodním trikem, který spočívá v proplácení rozdílu cen palubních lístků.

 • Nově z Prahy do Tirany s Bella Air

  (10.04.2012, Rádi cestujeme) Z Prahy bude nově možné pravidelně létat přímým spojem do albánské Tirany. Aerolinka Belle Air plánuje zahájit pravidelné lety od 22. června 2012. Společnost cestujícím nabídne odlety každé úterý a pátek v 13:05. Od poloviny července pak přidá do letového řádu i neděli. Na lince bude společnost létat Boeingem 737-500  s kapacitou 120 sedaček. Více informací na www.belleair.eu.


Sponzorované odkazy


Letenky do Maďarska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.