Z Brna do Eindhovenu za 485,-Kč!

03. 01. 2013     Letenky levně

Letecká nízkonákladová společnost Wizz Air pro vás připravila akční let z Brna do Eindhovenu za 485,-Kč! Eindhoven je město ležící na jihu Nizozemska, říká se mu metropole moderní architektury, a je velice rušné a plné mladých lidí. Turisté ho mají rádi pro jeho blízkost Amsterdamu.

Štítky:
Letenky do Eindhovenu, Letenky do Nizozemí, Letenky Wizz Air, Wizz Air

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Wizz Air: Do Eindhovenu a zpět za 1.130 Kč

  (07.09.2012, Letenky levně) Letecká nízkonákladová společnost Wizz Air nabízí letenky do holandského Eindhovenu za výhodnou cenu. U maďarského přepravce si tak nyní můžete rezervovat v listopadu a prosinci zpáteční letenku z Brna do Eindhovenu za 1.130 Kč, např. v termínu 5.11. až 9.11. Cena je včetně poplatků. Letenky můžete nalézt zde.

 • Eurovíkend v Eindhovenu za 862 Kč

  (23.06.2012, ) Zaleťte si díky zpáteční letence  na konci léta do Eindhovenu za 862 Kč. Letenky jsou bez zavazadla, za příplatek 1080 kč si můžete vzít zavazadlo do 32kg. Letenky i ubytování  můžete objednávat přes formulář vpravo nebo na odkaze zde.

 • Wizzair: letenky do Eindhovenu za 474 Kč

  (04.06.2012, Letenky levně) Maďarský low-costový přepravce Wizz Air snížil ceny na lety do Nizozemského království na září, a tak se z Prahy i Brna dostanete na prodloužený víkend do Eindhovenu za 744 Kč, respektive 474 Kč včetně poplatků a zavazadla do 10 kg. Podle způsobu platby se může cena zvýšit o pár set korun. Z Prahy je termínů [...]

 • Z Brna do Eindhovenu za 245,-Kč!

  (11.12.2012, Letenky levně) Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air pro Vás připravila na Štědrý den akční let z Brna do Eindhovenu za pouhých 245,-Kč! Plánujete letos trávit Vánoce jinak? Eindhoven je nizozemské město ležící v provincii Severní Brabantsko. Čtvrtinu obyvatel zde tvoří cizinci a díky místní univerzitě je tu spousta mladých a přátelských lidí.


Sponzorované odkazy


Letenky do Nizozemí

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.