Z Wroclawi do Bruselu za 545,-Kč!

28. 12. 2012     Letenky levně

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair pro Vás připravila akční let z Wroclawi do Bruselu za pouhých 545,-Kč! V hlavním městě Belgie se rozhodně nebudete nudit.  Jistě vás uchvátí jeho náměstí Grand Place, najdete zde dominantní radnici, cechovní domy a Královský dvůr.

Štítky:
Letenky do Belgie, Letenky do Bruselu, Letenky Ryanair, Ryanair

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Bruselu? Vybírejte pohodlně online!
 • ČSA obnovují lety do Berlína a Stuttgartu, více letů nabídnou do Bruselu, Budapešti, Düsseldorfu, Kodaně, Milána, Tel Avivu nebo Ufy

  (31.10.2012, Aerolinie.info) ČSA od zimní sezóny 2012/2013 navyšují počet letů do Bruselu, Budapešti, Düsseldorfu, Kodaně, Milána, Tel Avivu, Ufy, Varšavy nebo Nižního Novgorodu. Společnost také obnovuje pravidelné letecké spojení z Prahy do Berlína a Stuttgartu.

 • Letenky do Bruselu - s kým a za kolik?

  (10.10.2012, ALetenky.cz) Plánujete-li cestu do Belgie a konkrétně do hlavního města a sídla NATO, mohou se vám hodit následující informace o dostupnosti této metropole z letišť v Praze, Bratislavě a Vídni.

 • Letenky do Londýna, Milána či Bruselu od 875 Kč!

  (18.09.2013, Akční letenky.cz) Do vybraných evropských destinací si nyní můžete zaletět levně díky nízkonákladové letecké společnosti Ryanair, která mimo jiné nabízí také odlety z Brna, Ostravy či Bratislavy. Nejlevnější jednosměrné palubní lístky jsou nyní k mání od 438 Kč. V rámci aktuální nabídky je stanoveno cestovní období 1. říjen– 18. prosinec 2013.

 • Letenky do Ria za krásných 6 936 korun

  (29.12.2011, Rádi cestujeme) Velmi levné letenky můžete zakoupit do brazilského Ria. V tuto chvíli jsou ještě letenky k dispozici, vzhledem k ceně, ale tento stav nemusí dlouho trvat. Zpáteční letenka z Bruselu do Rio de Janeiro stojí jen 6 936 korun.


Sponzorované odkazy


Letenky do Belgie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.