Letenky do Dánska

Online rezervace letenek:

Letenky: Praha – Copenhagen od 462 Kč

20. 12. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Jednosměrné letenky s irskou aerolinkou Ryanair do dánské Kodaně za 462 Kč. Let je naplánován s jedním přestupem v Bruselu. Cíl letu je Mezinárodní letiště Kastrup, které se nachází 9 km jižně od centra hlavního města Dánska, na ostrově Amager.

Kodaň – zpáteční letenky z Prahy za 2.974 Kč

19. 11. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Do hlavního města Dánska se momentálně vyplatí vyrazit v průběhu dubna příštího roku s leteckou společností Norwegian Air. Zpáteční letenky na přímé lince Praha (PRG) - Kodaň (CPH) zakoupíte už za 2.974 Kč včetně všech povinných poplatků a daní. Vybírejte z široké nabídky portálu Skypicker: REZERVOVAT LETENKY- přehled termínů, zpáteční Praha-Kodaň, od 2.974 Kč

Kodaň – zpáteční letenky z Prahy za 2.555 Kč

03. 10. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Do hlavního města Dánska se momentálně vyplatí vyrazit na přelomu listopadu a prosince s leteckou společností Norwegian Air. Zpáteční letenky na přímé lince Praha (PRG) – Kodaň (CPH) zakoupíte už za 2.555 Kč včetně všech povinných poplatků a daní.

Do Dánska a zpět za 2.505 Kč !

29. 11. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Na leden příštího roku pro Vás ČSA přichystaly velice sympatické ceny zpátečních letenek na trase Praha – Kodaň. V níže uvedených termínech můžete letět za pouhých 2.505 Kč. V případě, že Vám žádný z těchto termínů nevyhovuje, můžete zkusit zadat jiný, ve většině případů cena nepřesáhne 3.100 Kč.

Akční letenka s ČSA do Kodaně za 525 korun

23. 11. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Opravdu mimořádně levnou letenku můžeme dnes ráno najít v ceníku ČSA. Aerolinka si účtuje za zpáteční letenku z Prahy do Kodaně pouhých 627 525 korun! Cena, kterou český cestovatel už nějaký ten rok na této lince neviděl. Na konci článku najdete snímek letenky.

Ještě levnější letenky do Skandinávie od Norwegian!

21. 08. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pro cestu z  Letiště Václava Havla na Skandinávský poloostrov jsou nyní dostupné výhodné palubní lístky od nízkonákladové aerolinky Norwegian Air Shuttle, která létá do vybraných severských metropolí napřímo. Klienti mohou takto cestovat do Dánska, Švédska, Norska či Finska a ceny zpátečních letů startují na 1995 Kč.

Z Prahy do Kodaně od 2.791,- Kč

13. 08. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Nechcete se jet v říjnu podívat na prodloužený víkend do Kodaně? Svátek 28. 10. letos vychází na pondělí, takže si lze užít pěknou dovolenou v Kodani a zároveň čerpat jen minimum dnů dovolené :-) Letenku z Prahy do Kodaně lze zakoupit za výhodnou cenu již od 2.791,- Kč.

Do Skandinávie od 2168 Kč s aerolinkou Norwegian!

18. 07. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Cestovatelé využívající pro své výlety odletů z  Letiště Václava Havla mohou kromě dalších využít také nabídku nízkonákladové aerolinky Norwegian Air Shuttle, která létá z našeho hlavního města do Skandinávie napřímo. Za výhodné ceny se můžete dostat do Dánska, Švédska, Norska či Finska a nejlevnější zpáteční letenky obvykle vychází na ceny kolem 2200 Kč.

S Norwegian do Dánska, Finska či Norska od 2205 Kč!

13. 06. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud plánujete cestu do Skandinávie, vyplatí se prozkoumat nabídku nízkonákladové aerolinky Norwegian Air Shuttle, která mimo jiné létá také  z Letiště Václava Havla. Za výhodné ceny se můžete dostat z našeho hlavního města do Dánska, Švédska, Norska či Finska a za nejlevnější zpáteční letenky většinou zaplatíte okolo 2200 Kč.

Levné letenky do Skandinávie od aerolinky Norwegian Air Shuttle!

16. 04. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Plánujete-li návštěvu Skandinávského poloostrova v příštích měsících, můžete využít služeb nízkonákladové letecké společnosti Norwegian Air Shuttle. Například na měsíce srpen a září jsou k dispozici zpáteční letenky z našeho hlavního města do Dánska, Norska, Švédska a Finska od 2183 Kč.

1 2 3 4 5


Téma: Letenky do Dánska

Aktuálně zde naleznete 47 článků na téma Letenky do Dánska.

Sponzorované odkazy


Letenky do Dánska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.