Letenky do Kodaně

Online rezervace letenek:

Kodaň – zpáteční letenky z Prahy za 2.974 Kč

19. 11. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Do hlavního města Dánska se momentálně vyplatí vyrazit v průběhu dubna příštího roku s leteckou společností Norwegian Air. Zpáteční letenky na přímé lince Praha (PRG) - Kodaň (CPH) zakoupíte už za 2.974 Kč včetně všech povinných poplatků a daní. Vybírejte z široké nabídky portálu Skypicker: REZERVOVAT LETENKY- přehled termínů, zpáteční Praha-Kodaň, od 2.974 Kč

Reklama:
Hledáte levné letenky do Kodaně? Vybírejte pohodlně online!

Kodaň – zpáteční letenky z Prahy za 2.555 Kč

03. 10. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Do hlavního města Dánska se momentálně vyplatí vyrazit na přelomu listopadu a prosince s leteckou společností Norwegian Air. Zpáteční letenky na přímé lince Praha (PRG) – Kodaň (CPH) zakoupíte už za 2.555 Kč včetně všech povinných poplatků a daní.

Do Dánska a zpět za 2.505 Kč !

29. 11. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Na leden příštího roku pro Vás ČSA přichystaly velice sympatické ceny zpátečních letenek na trase Praha – Kodaň. V níže uvedených termínech můžete letět za pouhých 2.505 Kč. V případě, že Vám žádný z těchto termínů nevyhovuje, můžete zkusit zadat jiný, ve většině případů cena nepřesáhne 3.100 Kč.

Akční letenka s ČSA do Kodaně za 525 korun

23. 11. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Opravdu mimořádně levnou letenku můžeme dnes ráno najít v ceníku ČSA. Aerolinka si účtuje za zpáteční letenku z Prahy do Kodaně pouhých 627 525 korun! Cena, kterou český cestovatel už nějaký ten rok na této lince neviděl. Na konci článku najdete snímek letenky.

Z Prahy do Kodaně od 2.791,- Kč

13. 08. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Nechcete se jet v říjnu podívat na prodloužený víkend do Kodaně? Svátek 28. 10. letos vychází na pondělí, takže si lze užít pěknou dovolenou v Kodani a zároveň čerpat jen minimum dnů dovolené :-) Letenku z Prahy do Kodaně lze zakoupit za výhodnou cenu již od 2.791,- Kč.

Leťte do Dánska a Finska s Norwegian od 2173 Kč!

14. 03. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Norwegian Air Shuttle je norská nízkonákladová aerolinka, která mimo jiné provozuje také lety z Prahy na Skandinávský poloostrov. V rezervačním systému mohou cestovatelé občas narazit na letenky za poměrně zajímavé ceny a k dispozici jsou příme spojení do Kodaně, Stockholmu, Osla a nově také Helsinky.

Letenky do Lublaně a Kodaně

24. 01. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Velmi levně je možné doletět do slovinské metropole Lublaně z Vídně. Cena zpáteční letenky je zhruba 2 000 korun. Let zajišťuje aerolinka Adria Airways. Doba letu je 50 minut. Za čtyřdenní pobyt ve Slovinsku vč. letenek tak zaplatí dvě osoby zhruba od 7 tisíc korun. O něco dráž stojí druhá letenka v pořadí - z Prahy do Kodaně.

Air Berlin: letenky z Vídně do Evropy od 1215 Kč

04. 12. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Kromě vánočních akcí, které se bohužel týkají především německých letišť, nabízí německá aerolinka Air Berlin také levné letenky například z letiště ve Vídni. Nejlevnější jednosměrné lety jsou k mání od 1215 Kč a podívat se za tuto částku můžete do evropských měst jako jsou Stockholm, Řím, Milán, Kodaň či Paříž.

S aerolinkou Norwegian do Skandinávie od 1045 Kč

23. 08. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Což takhle navštívit na podzim některou ze skandinávských metropolí a prozkoumat její krásy? V rezervačním systému severské letecké společnosti Norwegian jsou nyní k mání jednosměrné letenky z našeho hlavního města od 1045 Kč včetně poplatků. Jednou z možností je cesta na pravidelné lince Praha – Kodaň (CPH), kterou můžete absolvovat právě za zmíněnou částku.

Kam vycestovat na podzim? Zkuste Kodaň nebo Lyon

05. 08. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Chcete-li na podzim někam letecky vyrazit, je zapotřebí již nyní začít se poohlížet po levných letenkách. Zajímavým podzimním tipem by mohla být města Kodaň a Lyon. Obě města mají přímé letecké spojení z Prahy s nízkonákladovou aerolinkou. Do Kodaně vás dopraví např. Norwegian, do Lyonu pro změnu Easyjet.

1 2 3 4


Téma: Letenky do Kodaně

Aktuálně zde naleznete 40 článků na téma Letenky do Kodaně.

Sponzorované odkazy


Letenky do Dánska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.