Letenky do Frankfurtu

Online rezervace letenek:

ČSA: Vlna výprodejů do mnoha destinací na podzim pokračuje

27. 08. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

České aerolinie pokračují ve výprodejích a nasazují již velmi nízké ceny. Nejlevnější zpáteční letenky lze sehnat již za 2.460 Kč, a to do Frankfurtu. Pro našince jsou pak nejzajímavější Brusel za 2.900 Kč, Barcelona za 3.169 Kč, Madrid za 3.900 Kč či Minsk za 4.990 Kč.

Reklama:
Hledáte levné letenky do Frankfurtu? Vybírejte pohodlně online!

Ryanair: levné letenky nejen do Anglie od 269 Kč

18. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair dnes spustila jednu ze svých dalších akcí na levné letenky. Vzhledem k plánům Ryanairu zrušit všechny lety z Prahy se tak jedná ojednu z posledních příležitostí si levné letenky od tohoto přepravce koupit. V dnešní akci si můžete zamluvit letenky do Birminghamu, Dublinu, Stockolmu či Frankfurtu při odletu z Letiště Praha.

Ryanair: akční letenky z Prahy od 269 Kč

09. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Irský nízkonákladový přepravce Ryanair dnes opět spouští akci na levné letenky. Užívejme si ještě chvíli tyto letenky z Prahy, dámy a pánové, než nám je od podzimu Ryanair zruší! V dnešní akci si můžete zamluvit letenky do Birminghamu, Dublinu, Stockolmu či Frankfurtu při odletu z Letiště Praha.

Akční letenky a levné ubytování do Paříže, Londýna a Bari

25. 05. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ryanair dnes spustil další slevovou akci na vybrané letenky. Cena akčních letenek se tentokrát pohybuje od 130,- Kč za letenku. Sleva se vztahuje na lety uskutečněné v měsíci červnu. Z Prahy je možné letět takto levně do Frankfurtu. Z Bratislavy je možností mnohem více. Určitě je zajímavá trasa Bratislava-Bari. Bari je jihoitalské přímořské město, takže pokud uvažujete o pobytu u moře, může vás doprava stát i pod 600,- Kč.Dále nás zaujali trasy Bratislava-Paříž a Wroclaw-Londýn. Cenu uvádíme celkovou vč. tax, avšak bez poplatku za platbu (ten číní cca. 100,- Kč za letenku). Tento poplatek nemusíte platit, pokud máte správnou platební kartu. Ceny v tabulkách uvádíme za dvě osoby a oba směry. V ceně jsou příruční zavazadla.

Akční letenky od EasyJet a Ryanairu

23. 05. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Pouze dnes můžete zakoupit akční levné letenky u Ryanairu za cenu od 79,- Kč, aspoň tak to uvádí Ryanair na svých webových stránkách. Za tuto cenu můžete letět s Ryanairem z Prahy do Frankfurtu. V reálu pak je cena od 179,- Kč. Z Bratislavy údajně do Alghera a Trapani doletíte za 3 €. Skutečnost je však opět jiná. Cena letenky s poplatky se v reálu pohybuje na úrovní 20 €.

Ryanair: akční letenky jen od €3

20. 05. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pro všechny akční nadšence do létání tu máme výbornou zprávu – irský nízkonákladový přepravce Ryanair opět přichází s akční nabídkou letenek. Tentokrát cena letenek klesá až na €3 tedy asi 77 Kč. Za danou cenu mohou nadšenci do cestování letět například z Prahy do Frankfurtu a nebo z Bratislavy do Trapani či Alghera.

Akční letenky a levné ubytování do Alicante, Londýna nebo na Sicílii

18. 05. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Dnešní akční letenky nabízí Ryanair už od 130,- Kč. Reálně lze najít levné letenky pod 800,- Kč za dvě osoby tam i zpět - tentokrát i s odletem z Prahy.Na trase Praha-Frankfurt je spousta akčních letenek za cenu pod 180,- Kč. Velmi zajímavé ceny jsou na trase Wroclaw-Londýn. Z polského města lze letět už za cca. 1 100,- Kč/dvě osoby/tam i zpět vč. tax. Levné ubytování booking.com nabízí například na ostrově Kos nebo ve španělském městě Alicante.

Cestujeme na koncert do Londýna, Frankfurtu nebo Berlína

30. 04. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Cestovat se dá nejen za památkami, ale také za zábavou. A tak v dnešním článku jsme pro vás připravili výběr z těch nejzajímavějších hudebních akcí v Evropě.Zastavíme se v Berlíně, kde proběhne koncert Lady Gagy, ve Frankfurtu, kde vystoupí Alicia Keys, nebo v Londýně, kde během května se objeví Black Eyed Peas.

Ryanair ruší všechny linky z Prahy. Vrátí se ještě někdy?

28. 04. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nepříjemnou zprávou přišel v úterý nízkonákladový dopravce Ryanair, který se rozhodl zcela stáhnout z pražské Ruzyně. V červenci nejprve ukončí spojení na linkách do Birminghamu a do Frankfurtu a v říjnu přestane létat i na letiště v Dublinu a ve Stockholmu.

Akční letenky pod sto korun od Ryanairu

22. 04. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ryanair se rozhodl oslovit své zákazníky nezvykle nízkou cenou. Akční letenky lze zakoupit již pod 100,- Kč včetně tax. Takto levné letenky jsou například na trase Praha-Frankfurt, odtud lze dále pokračovat na Sardinii nebo řeckého města Volos. Za 3 € vás Ryanair také dopraví z Bratislavy například na Sicílii nebo do Londýna. Konkrétní termíny a ceny najdete v tabulce níže. Uvádíme pouze část s termínů a variant.Registrujte se zdarma, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na podobné akční slevy letenek.

1 2


Téma: Letenky do Frankfurtu

Aktuálně zde naleznete 14 článků na téma Letenky do Frankfurtu.

Sponzorované odkazy