Ryanair ruší všechny linky z Prahy. Vrátí se ještě někdy?

28. 04. 2010     Letenky levně

S nepříjemnou zprávou přišel v úterý nízkonákladový dopravce Ryanair, který se rozhodl zcela stáhnout z pražské Ruzyně. V červenci nejprve ukončí spojení na linkách do Birminghamu a do Frankfurtu a v říjnu přestane létat i na letiště v Dublinu a ve Stockholmu.

Štítky:
Letenky do Birminghamu, Letenky do Dublinu, Letenky do Frankfurtu, Letenky do Irska, Letenky do Německa, Letenky do Stockholmu, Letenky do Švédska, Letenky do Velké Británie, Letiště Praha, Letištní poplatky, Ryanair

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • WizzAir ruší linky na sever

  (11.02.2010, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost WizzAir ruší některé linky do severských států. Konkrétně se jedná o linky Praha – Oslo (Torp) a Praha – Malmö. V timetablu je sice obě najdete až do října, ovšem poslední lety, které najdete v bookingu jsou plánované na středu 24. února. Na obou linkách zakoupíte letenky nejlevněji od 399 Kč.

 • bmibaby a Norwegian ruší linky z Prahy

  (17.02.2010, Akční letenky.cz) Nízkonákladové letecké společnosti bmibaby a Norwegian ruší linky z Prahy. Zatímco aerolinka bmibaby zatím pouze přerušuje svůj let z Prahy do Birminghamu, dopravce Norwegian by měl přestat létat na letiště Oslo Rygge nadobro, své lety na letiště Oslo Gardermoen však od dubna bude nabízet denně.

 • Ryanair ruší linky z Bratislavy

  (11.11.2010, Rádi cestujeme) Nízkonákladový letecký dopravce ruší dvě trasy z Bratislavy. Ryanair tak nebude létat z Bratislavy do italského města Bari anebo italské Boloně. Chceme také upozornit na novou akční nabídku letenek této společnosti. Levné letenky se pohybují od 7 € resp. 173 Kč. Akce je platná od zítřejšího dne, tedy 12. listopadu 2011 a to do 18. listopadu.

 • Ryanair a Danube Wings ruší lety

  (22.02.2010, Akční letenky.cz) Slovenská letiště přijdou o další čtyři lety. Tentokrát ruší lety nízkonákladové letecké společnosti Ryanair a Danube Wings. Ryanair přestane na konci dubna létat z letiště Bratislava do Düsseldorfu a Frankfurtu. Aerolinka Danube Wings, která čelí řadě finančních problémů, ruší linky z popradského letiště na letiště Londýn Luton a Dublin. Oba lety budou zrušeny v březnu.


Sponzorované odkazy


Letenky do Řecka

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.