Letenky do Kaunasu

Online rezervace letenek:

Levné letenky Ryanair: Liverpool za 295 Kč, Kaunas za 872 Kč a Malta jen za 1 228 Kč

26. 11. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Nízkonákladový přepravce Ryanair přišel s další krátkodobou promoakcí, a tak pro vás dnes máme hned tři tipy na levné letenky po Evropě. Tu nejlevnější pořídíte již za 295 Kč! Právě za 295 Kč si můžete zakoupit zpáteční letenku z polské Wroclawi do Liverpoolu.

Levné letenky do Kaunasu, Osla nebo Milána

09. 11. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ryanair nabízí letenky od 6 € / 149,- Kč. Akce je platná do 11. listopadu 2010 a platí především na lety v měsících prosinec, leden, únor. V ceně jsou taxy bez poplatku za platbu - pokud vlastníte Mastercard Prepaid, je poplatek nulový. V ceně je příruční zavazadlo.

Levné letenky do Kaunasu, Říma nebo Milana

05. 10. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ryanair nabízí levné letenky od 199,- Kč. Poměrně zajímavé jsou tentokrát i odlety z Brna do Londýna nebo Milana. Pokud hodláte letět do Milana z Brna, zaplatíte za dvě osoby přibližně 796,- korun. Levné letenky naleznete u odletů z Berlína, např. do Kaunasu, nebo z Bratislavy.

Akční letenky a levné ubytování: Madrid, Lyon, Paříž

23. 07. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Akční letenky jsou tentokrát zajímavé do měst jako Lyon, Paříž, Kerry či Kaunas. Za zmínku stojí také levné ubytování v Madridu, kdy za dvoulůžkový pokoj zaplatíte pouhých 683,- Kč. Více najdete v tabulce níže. Do Madridu vás dopraví například Wizzair za cenu 2 590,- Kč - cena je za dvě osoby, tam i zpět.S opravdu povedenou slevou pak přišel Ryanair. Ten nabízí letenky pod 100,- Kč. A tak dopravit se do takových měst jako Oslo, Bologna, irské město Kerry či jihoitalské přímořské Bari vás a dalšího spolucestujícího může stát 306,- Kč! Ceny v tabulkách uvádíme vždy za dvě osoby! Další výhodou je to, že zatím jsou za tak nízkou cenu i termíny, kdy v Česku je pracovní volno, tedy okolo 28. září. Tabulka s nabídkou Ryanairu je na konci článku.

Levné letenky do Litvy: Kaunas jen za 466 Kč!

07. 06. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

S akční nabídkou na letenky do poměrně neobvyklé destinace, do litevského Kaunasu, přišla nízkonákladová společnost Ryanair. Zpáteční letenky s odletem z letiště Berlín Schönefeld pořídíte za pouhých 466 Kč. A co je ještě lepší – za tuto báječnou cenu jsou v nabídce lety na mnoho a mnoho dní napříč celým létem.

1


Téma: Letenky do Kaunasu

Aktuálně zde naleznete 5 článků na téma Letenky do Kaunasu.

Sponzorované odkazy


Letenky do Mexika

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.