Letenky do Malagy

Online rezervace letenek:

Vratislav – Malaga za 2 554 Kč

10. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Přímé květnové lety z polské Vratislavi do španělské Andalusie poskytuje aerolinka Ryanair. Bez příplatku máte nárok na převoz dvou malých kabinových zavazadel.

Reklama:
Hledáte levné letenky do Malagy? Vybírejte pohodlně online!

Norimberk – Málaga a zpět za 1.432 Kč !

27. 12. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Vyražte v březnu příštího roku za španělským sluncem, flamencem a Picassem! S leteckou společností Ryanair se za velmi pěkné ceny proletíte z německého Norimberku do španělské Malagy.

Z Norimberku do Malagy od 1.500,- Kč

14. 05. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Malaga je zajímavým místem, kde můžete nejen relaxovat, ale i poznávat Španělsko. Cena za jednosměrnou letenku s leteckou společností Rynair z Norimberku do Malagy se pohybuje okolo 1.500,- Kč. Výhodnou cenu lze nakombinovat z různých termínů v červnu.

Letenky do španělské Malagy od 1 550 korun

15. 03. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Máte chuť na pořádně teplé počasí? Máme pro vás tip na levnou letenku - do Dubaje. Cena zpáteční letenky je necelých 7 500 korun. Další akční letenka nás zavede do Španělska, konkrétně města Malagy. Toto slunné město najdete na samém jihu Španělska, a zpáteční letenka stojí již 1 550 korun. Let zajišťuje aerolinka Ryanair. Pokud nechcete platit za platbu a ušetřit tak zhruba 100 Kč za let, plaťte kartou Mastercard Prepaid. Více zde. Velmi levnou letenku můžete dnes zakoupit i do Thajska - Bangkoku. Týdenní pobyt v Thajsku pro dva stojí od 23 036 korun.

Prodloužený víkend u moře: Sicílie, Mallorka a Malaga

10. 05. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ještě před samotnou hlavní dovolenou je možné si vyzkoušet pár dní u moře na Sicílii, Mallorce či v Malage. Ryanair dnes vydal slevovou akci, kdy nabízí letenky od 243 Kč. Tato částka se týká především letů v měsíci červnu, ale ne všech (například do výše popsaných destinací, z blízkých letišť, tuto částku budete hledat marně). V ceně chybí poplatek za platbu - pokud použijete Mastercard Prepaid, je poplatek nulový. V ceně je příruční  zavazadlo. S příručním zavazadlem si na pár dní pravděpodobně vystačíte.

Levné letenky do Malagy, Říma nebo Eindhovenu

30. 11. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Levné letenky nabízí Ryanair od 149 korun. Za tuto nízkou cenu můžete letět např. z Brna do Milána. Wizzair nabízí akční letenky zvláště z polských letišť. Cena letenky u Wizzairu začína 258 korunách. A tak let z Wroclavy do Eindhovenu stojí dvě osoby přibližně 1 000 korun. K letenkám přikládáme také levné ubytování - například ubytování dvou osob v Římě stojí necelých 900 korun na noc.

Letecky maraton: levně do Milana, Malagy a Benátek

16. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

V dnešním leteckém maratonu se budeme pohybovat mezi Prahou, Bergamem, Malagou a Benátkami. Hledali jsme nejlevnější letenky a ubytování. Musíme dodat, že aktuální nabídka ubytování v Benátkách patří spíše k těm cenově průměrným. Občas lze najít v tomto městě a okolí akční cenu i o několik desítek procent nižší.

Akční letenky a levné ubytování: Malaga, Londýn, Malorka

27. 07. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Akční letenky v podání Ryanairu dnes začínají na částce 269,- Kč za letenku. Mezi zajímavosti patří odlet z Bratislavy do Londýna v termínu 18. října v 15:15. V Londýně jste v 16:30 místního času. Odletět zpět můžete druhý den ve 13:40. Strávíte tak v Londýně část dne a noc. Cena letenek pro dvě osoby je stanovena na 40 €, tedy 1 020,- Kč. V ceně je příruční zavazadlo, což by mělo vyhovovat.Za zmínku stojí i trasa Wroclav - Malaga. Do tohoto španělského města vás a dalšího spolucestujícího Ryanair dopraví za cca. 1 928,- Kč! A pokud se chcete vykoupat v moři i na podzim, nebo si chcete zaletět levně k moři na víkend, tak pro vás Ryanair připravil odlet z Bratislavy na Malorku v termínu 9. -14. října. Cena za letenku pro dvě osoby je 2 040,- Kč.

Nové linky aerolinky Ryanair: Malaga & Alghero

28. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladový přepravce Ryanair otevírá dvě nové linky. Tentokrát se jedná o letní destinace Malaga a Alghero. Nové linky do španělské Malagy i do sardinského Alghera provozuje Ryanair z Bratislavy 2 x týdně a to každou středu a neděli (Malaga) a čtvrtek a neděli (Alghero).

Lufthansa zlevnila lety z Prahy na 2990 Kč

02. 12. 2008     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Od 10. listopadu Lufthansa upravila ceny letenek z Prahy do většiny evropských destinací. Do strategických dopravních uzlů ve Frankfurtu, Mnichově a Düsseldorfu, kam společnost létá z Prahy přímo, se cestující dostanou již za 2490 Kč včetně všech poplatků. Na 4990 korun zlevnily letenky do populárních prázdninových destinací, jako jsou například Barcelona, Porto, Malta, Nice, Malaga nebo Lisabon. Ještě levnější jsou pak ...

1


Téma: Letenky do Malagy

Aktuálně zde naleznete 10 článků na téma Letenky do Malagy.

Sponzorované odkazy