Akční letenky a levné ubytování: Malaga, Londýn, Malorka

27. 07. 2010     Rádi cestujeme

Akční letenky v podání Ryanairu dnes začínají na částce 269,- Kč za letenku. Mezi zajímavosti patří odlet z Bratislavy do Londýna v termínu 18. října v 15:15. V Londýně jste v 16:30 místního času. Odletět zpět můžete druhý den ve 13:40. Strávíte tak v Londýně část dne a noc. Cena letenek pro dvě osoby je stanovena na 40 €, tedy 1 020,- Kč. V ceně je příruční zavazadlo, což by mělo vyhovovat.Za zmínku stojí i trasa Wroclav - Malaga. Do tohoto španělského města vás a dalšího spolucestujícího Ryanair dopraví za cca. 1 928,- Kč! A pokud se chcete vykoupat v moři i na podzim, nebo si chcete zaletět levně k moři na víkend, tak pro vás Ryanair připravil odlet z Bratislavy na Malorku v termínu 9. -14. října. Cena za letenku pro dvě osoby je 2 040,- Kč.

Štítky:
Akční letenky, Letenky do Londýna, Letenky do Malagy, Letenky do Španělska, Letenky do Velké Británie, Letenky na Mallorcu, Levné letenky, Ryanair

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Londýna? Zajímají vás letenky Malaga? Vybírejte pohodlně online!
 • Levné letenky a ubytování: Paříž, Mallorka, Londýn

  (19.07.2011, Rádi cestujeme) Oslo za pouhých 390 Kč, Londýn pod 700 Kč za zpáteční let, Paříž z Prahy pod 1 400 Kč za let - tyto ale i několik dalších levných letenek jsme nalezli v nabídkách dopravců EasyJet, Wizzair a Ryanair. Připisujeme u vybraných destinací ceny za ubytování v termínu letu.

 • Akční letenky a levné ubytování: Řím, Amsterdam, Porto

  (12.08.2010, Rádi cestujeme) Akční letenky jsme připravili od společnosti Ryanair, EasyJet a Lufthansa. Již dnes je možné plánovat výlet do měst jako Řím, Porto, Londýn apod. na období vánoc, kdy jsou města vánočně vyzdobena.Cena letenek se pohybuje od 7 €! Velmi levně vychází letenka a ubytování v portugalském Portu. Za pět dnů pobytu zaplatíte na ubytování 3 705,- Kč za dvě osoby. Letenka z Mnichova (Memmingen) stojí dvě osoby 1 709,- Kč. Celkem tedy za letenku a ubytování zaplatí dvě osoby 5 414,- Kč. Další zajímavou a levnou destinací je Glasgow. A nesmíme zapomenout na nezvykle levný Amsterdam. Dvě osoby za letenky a ubytování na 3 noci zaplatí jen 4 724,- Kč. Odlet z Prahy.

 • Nejlevnější akční letenky a ubytování: Dublin, Brusel, Londýn

  (24.08.2010, Rádi cestujeme) Nejlevnější akční letenky jsou tentokrát od 190,- Kč. Za velmi zajímavou cenu lze letět do Dublinu - cena za dvě osoby je 2 268,- Kč. Tato cena patří k těm nejnižším, za kolik lze v tomto období letenku do Dublinu koupit. I ubytování v tomto městě je poměrně levné - 780,- Kč na noc za dvě osoby.Celkem za ubytování na tři dny a letenky pro dvě osoby zaplatíte přibližně 4 610,- Kč. Opět platí, že v ceně letenek je příruční zavazadlo, cena je vč. tax. V ceně letenky chybí pouze poplatek za platbu (5 €).

 • Akční letenky a levné ubytování: Londýn, Paříž, Lisabon

  (04.08.2010, Rádi cestujeme) Za zmínku dnes stojí nabídka levné letenky do Londýna. Cena za dvě osoby je cca. 832,- Kč. Zajímavá je také trasa do Agadiru v Maroku. Dvě osoby zaplatí za týdenní pobyt a letenku tam i zpět ( v ceně je příruční zavazadlo) přibližně 6 970,- Kč. Jedná se tedy o poměrně levnou dovolenou.Další zajímavé město by mohl být Lisabon. Dvě osoby za letenky a ubytování zaplatí 4 462,- Kč za prodloužený víkend v tomto městě. K ceně je nutné přičíst dopravu na letiště, případně MHD. I tak se jedná o pěkný a levný eurovíkend.


Sponzorované odkazy