Letenky k moři

Online rezervace letenek:

Dovolená u moře: Sicílie

06. 02. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Během tohoto víkendu se u nás poměrně dost oteplilo, a možná někoho z vás už vábí léto a případná letní dovolená. Podíváme se na další středomořskou letní destinaci - Sicílii. Zjistíme, jak se dopravit na tento ostrov, kde se levně ubytovat a nevynecháme ani jiné zajímavé informace. Dovolená u moře může být i levná, pokud se nebráníte si dovolenou zajistit sami a využít nízkonákladových leteckých společností.

Levně na dovolenou k moři?

31. 01. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

S blížícím se jarem, někteří z nás již plánují letní dovolenou u moře. Hledali jsme nejlevnější možné letenky do oblíbených destinací, jako jsou Mallorka, Ibiza či Sardinie. V příštím díle budeme pokračovat Sicílií, řeckými ostrovy nebo tureckým městem Antalya. U každé destinace navíc uvádíme aktuální levné ubytování pro danou oblast.

Letecky k moři na prodloužený víkend? Proč ne!

16. 06. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Jste naladěni na léto? Chtěli byste ještě před svou hlavní dovolenou načichnout k vůni moře? Nebo jen tak si udělat radost a zaplavat si ve vlnách? Díky nízkým cenám za letenky, především společnosti Ryanair, ani nemusíte příliš utrácet peníze. Vybrali jsme pro vás aktuální akční letenku na jeden prodloužený víkend a hledali jsme nejlevnější ubytování v blízkosti letiště. Pamatujte, že uvádíme ceny za dvě letenky vč. tax, avšak bez poplatku za rozměrnější zavazadlo. V ceně je pouze příruční zavazadlo, ale na prodloužený víkend by příruční zavazadlo mohlo stačit.

Akční letenky a levné ubytování k moři a nejen tam

15. 06. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Letecká společnost Ryanair nabízí akční letenky letní měsíce červenec a srpen. Můžete tak získat levné letenky například na Sardinii nebo Sicílii. Zajímavá je také trasa Bratislava-Řím. Vyjeďte si na víkend do Říma. Odletíte v pátek 23. července a vracíte se v neděli 25. července. Cena za dvě osoby je 1 872,- Kč. Další zajímavou letní destinací je město Bari. Bari najdete v jižní Itálii u pobřeží Jaderského moře, v oblasti Apulie. Poblíž města je spousta menších letovisek.

Levné letenky k moři: Tipy na nejvýhodnější dovolené v červnu a v červenci

08. 06. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Léto již klepe na dveře a s ním i čas dovolených. A pokud ještě nevíte, kam se letos vydáte, možná vám přijde vhod přehledný seznam levných letenek pro letošní červenec do přímořských destinací.

1 2


Téma: Letenky k moři

Aktuálně zde naleznete 15 článků na téma Letenky k moři.

Sponzorované odkazy


Letenky do Norska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.