Letenky k moři

Online rezervace letenek:

Letenky k moři: Sicílie, Sardinie a Chorvatsko

22. 06. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vybíráme aktuální levné letenky k moři. Oproti letům v minulých letech jsou ceny o kapku vyšší, a tak je poměrně velice těžké najít cenu zpáteční letenky pod tisíc korun. Samozřejmě hovoříme o přímořských destinacích jako jsou Trapani (Sicílie), Alghero (Sardinie), Malta, ale třeba také Neapol (Neapolský záliv). Pokud nutně nepotřebujete k moři, lze zakoupit letenky do Eindhovenu či Milana pod 1 000 Kč.

Akční letenky: Paříž od 599 Kč, Brusel od 767 Kč

24. 07. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vyhledali jsme aktuální akční letenky. Ty nás zavedou např. do Bruselu (zpáteční letenka od 767 korun), do Burgasu v Bulharsku (zpáteční letenka od 2 180 korun). Vůbec nejlevnější letenky jsou tentokrát z polské Vratislavi do Osla či Paříže. Cena za zpáteční let se pohybuje i pod 600 Kč. Nejlevnější letenka z Prahy nás pak zavede do Benátek k moři. Cenu 970 korun pouze kazí cena za 14 nocí ubytování, která je vyšší než obvykle.

Wizz Air: nabídka letenek do přímořských destinací

04. 07. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Dnes jsme si pro vás připravili rychlý přehled víceméně levných letenek od nízkonákladové aerolinky Wizz Air, která mimo jiné létá také z Prahy a Brna. Pokud chcete letět k moři, budete ovšem muset zvolit odlety z letiště Praha, odkud se dostanete celkem do deseti evropských měst.

Kam vyrazit letecky k moři? Třeba do Benátska

26. 06. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Pomalu a jistě nám vrcholí léto, blíží se čas prázdnin a vrcholné dovolenkové sezóny. Dnešní akční letenky jsme tedy zaměřili na ty destinace, které bývají cílem "letních" cestovatelů. Z Prahy je cenově nejzajímavější Benátsko. Důvodem jsou velmi levné letenky do Benátek. Benátky najdete na pobřeží Jadranu. Cena zpáteční letenky je přibližně 600 Kč. Více akčních letenek najdete zde. Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny letenek do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Maledivy apod.) Stačí se zdarma registrovat a vybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen letenky, ale také ubytování.  

Na dovolenou k moři, letecky a levně

01. 01. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Pokud se chystáte v roce 2012 na dovolenou k moři, máme pro vás pár tipů. Vyhledali jsme aktuálně nejlevnější letenky k moři. Věříme, že v průběhu roku se objeví i nižší ceny. O těch vás budeme informovat v sekci akčních letenek. Náklady na dovolenou netvoří pouze letenky, ale také ubytování. A tak přikládáme i výhodné nabídky různých hotelů, penzionů apod.

Zpáteční letenky k moři od 1990 Kč

03. 08. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Před nedávnem jsme na našem webu informovali o zajímavé akci společnosti Student Agency, která ovšem stále trvá! Pokud vás láká moře a slunné pláže, máte možnost využít letenek nabízených ve spolupráci s dceřinnou společností ČSA – Holidays Czech Airlines.

Akční letenky do přímořských destinací od 1990 Kč

21. 06. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Plánujete dovolenou u moře a chcete se na místo určení dopravit co nejlevněji? Pak je zde pro vás akce společnosti Student Agency, která nabízí levné letenky ve spolupráci s dceřinnou společností ČSA – Holidays Czech Airlines.

Prodloužený víkend u moře - letecky

04. 05. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Rádi byste odpočinek, relax někde u moře? Máme pro vás tipy na levné letenky k moři ve víkendových termínech a přikládáme k tomu nabídku levných hotelů či apartmánů. V článku najdete tipy na prodloužený víkend na Mallorce a ve španělském Alicante. Pro zajímavost, aktuální předpověď počasí říká, že o nejbližším víkendu zalije Mallorku sluníčko a teplota nad 27 °C. Podobné teploty očekávají i v Alicante, i když zde se může objevit několik přeháněk.

Letenky k moři, zn. levně!

16. 04. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Se vzrůstajícími teplotami jste pravděpodobně začali pomalu plánovat dovolenou u moře. Dnešní akční letenky jsou tedy zaměřeny právě na takové letenky. Levné letenky najdete do destinací, jako jsou Mallorka, Trapani (Sicílie) nebo Kanárské ostrovy. Zvláště letenky na Mallorku jsou pořádně levné - pod 600 Kč za jednu zpáteční letenku.  

Kam na víkend k moři: Sardinie, Malorka, Alicante

07. 02. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Už vás zima nebaví? Chcete se na pár dnů ohřát někde u moře? Kam ideálně letecky na víkend k moři? Levné letenky k moři hledejte především na trasách z Bratislavy, Wroclavy nebo Krakova. S případným přestupem lze využít odlet z Brna. V článku najdete aktuální výběr levných letenek na Malorku, Sardinii nebo do Španělska.

1 2


Téma: Letenky k moři

Aktuálně zde naleznete 15 článků na téma Letenky k moři.

Sponzorované odkazy


Letenky do Alžírska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.