Letenky Smart Wings

Online rezervace letenek:

Z Prahy na Floridu od 14 888,- Kč

17. 10. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Letecká společnost Smartwings zavádí nové lety z Prahy do Miami na Floridě. Linka bude létat od 19. 12. 2012 dvakrát týdně, vždy ve středu a v neděli. Lety je možné rezervovat na cesty do konce března 2012. Levné letenky lze koupit pouze prostřednictvím cestovních agentur.

Levné letenky do Chorvatska od 3626 Kč

06. 06. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Dnešní tip by se mohl zamlouvat cestovatelům, kteří chtějí strávit několik letních dnů na pobřeží Jaderského moře, ale příliš je neláká vidina dlouhé jízdy autem či autobusem. Nabídka se týká české letecké společnosti Smart Wings specializující se především na letní destinace v Evropě.

Smart Wings: Antalya z Ostravy za 6.517 Kč

23. 05. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Plánujete cestu do Turecka a nechce se Vám létat s přestupem z Prahy? Smart Wings má v nabídce ještě mnoho míst do jejich „dovolenkářských“ letadel, které prodává za 6.517 Kč včetně poplatků a zavazadla do 15kg na osobu. Lety jsou provozovány sice i z Prahy, avšak cenově výhodné jsou pouze z Ostravy.

SmartWings nabízí nové linky do Bulharska

16. 01. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

O novém letovém řádu české aerolinky SmartWings, ve kterém se objevovaly pouze lety z Prahy, už tady řeč byla. Před několika dny však letecká společnost začala nabízet také letenky ze Slovenska, odkud se její klienti mohou vydat do bulharského pobřežního města Burgas.

Smartwings nově do Bilbaa

17. 10. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Český nízkonákladový dopravce Smartwings rozšiřuje svou nabídku letů o trasu Praha – Bilbao. Letět se Smartwings do Bilbaa můžete už tento měsíc. Od listopadu jsou lety na této trase pozastaveny a od května příštího roku jsou opět k dispozici. A jaké jsou ceny za zpáteční let?

Se Smartwings z Prahy do Tel Avivu

22. 07. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost SmartWings začne od zimního letového řádu operovat novou pravidelnou linku Praha - Tel Aviv. Pravidelný provoz bude zahájen 30. října 2011 a spoj bude létat 2x denně. Linka bude operována letounem nové generace Boeing 737-800 se sedačkovou kapacitou pro 189 cestujících. Cena zpáteční letenky se pohybuje okolo 5 200 korun. Více cen naleznete na webových stránkách společnosti Smartwings.

Letenky do Dubaje v srpnu jen za 8 934 Kč. Odlet z Prahy!

15. 07. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S akční nabídkou levných letenek do Dubaje přišla česká charterová společnost Smart Wings. Zpáteční letenky s odletem z Prahy si můžete zakoupit již za 8 934 Kč.

Nová linka: letenky do Tel Avivu od SmartWings

14. 07. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Včera jsme na webu psali o zavedení nové linky z Letiště Praha a hned dnes přinášíme další zajímavou zprávu. Soukromý dopravce Travel Service totiž začne od zimního letového řádu provozovat další nové letecké spojení z Prahy do Tel Avivu pod značkou letecké společnosti SmartWings.

ČSA si udržely exkluzivitu na letenky do Ruska, Tel Aviv přebírá SmartWings

04. 07. 2011     ALetenky.cz     Trvalý odkaz

České ministerstvo dopravy prodloužilo minulý týden exkluzivitu ČSA pro lety do Ruska. Letenky do izraelského Tel Avivu bude ale od podzimu nabízet výhradně SmartWings.

Levné letenky do Paříže od 1730 Kč

26. 04. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pro ty z vás, kteří často cestujete s cestovním agentem Pelikán, je zde tip na levné letenky do hlavního města Francie. Na stránkách je možno rezervovat zpáteční lety provozované aerolinkou Smart Wings od 1730 Kč včetně poplatků. Zvýhodněnou nabídku společnosti najdete v pravém sloupci s označením Akční letenky.

1 2 3 4 5


Téma: Letenky Smart Wings

Aktuálně zde naleznete 44 článků na téma Letenky Smart Wings.

Sponzorované odkazy