Letenky Transavia

Online rezervace letenek:

Zpáteční letenky Praha – Paříž za 2.616 Kč

21. 05. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Vyražte do Paříže přímo z Prahy za levno – se společností Transavia ve SPOUSTĚ termínů v průběhu června a srpna za jednotnou cenu 2.616 Kč (za zpáteční letenku včetně všech povinných poplatků). REZERVOVAT LETENKY – přehled termínů, zpáteční Praha – Paříž, od 2.616 Kč Přepravní podmínky společnosti Transavia.

Zlevněné a akční letenky od aerolinek Transavia a Aer Lingus

27. 06. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Dnes tady máme akční nabídku leteckých společností Transavia a Aer Lingus, u kterých je možné rezervovat letenky z letiště Praha na přímých linkách do Rotterdamu a Dublinu.  Zákazníkům jsou nejlevnější jednosměrné lety k dispozici od 1035 Kč.

S Air One a Transavia do Holandska a Itálie od 2010 Kč

28. 05. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecké společnosti Air One a Transavia, které mimo jiné létají také z našeho hlavního města, na svém webu také občas představí akční nabídku. Zpáteční letenky je pak možné rezervovat za ceny kolem 2000 Kč včetně poplatků.

Levné letenky: Rotterdam, Riga či Dublin od 1760 Kč

10. 01. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Hned několik leteckých společností na svém webu momentálně propaguje akční letenky z letiště Praha, dnes tady zmíníme aerolinky airBaltic, Transavia a Aer Lingus. Z našeho výběru vychází nejlevněji lety na lince Praha – Rotterdam (RTM), které zajišťuje přepravce Transavia.

Transavia a airBaltic: letenky do Rotterdamu a Rigy

13. 12. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nabídku akčních letenek dnes rozšíříme za přispění leteckých společností Transavia a airBaltic, které mimo jiné provozují také lety z našeho hlavního města. Klienti aerolinky Transavia tedy mohou rezervovat zlevněné letenky na trase Praha – Rotterdam (RTM), které jsou dostupné v mnoha termínech od 1746 Kč.

Letenky do Rotterdamu od 2030 Kč a další výhody!

22. 11. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Výhodnější letenky nyní můžete nalézt také na webu letecké společnosti Transavia, která však z České republiky létá pouze na jediné lince do Rotterdamu. Akční nabídka přepravce se pravidelně opakuje a nejlevnější zpáteční cestu můžete podniknout od 2030 Kč (€80) včetně poplatků.

Z Prahy do Rotterdamu za 875,- Kč!!

20. 11. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Nezmeškejte výhodnou nabídku letecké společnosti Transavia a zaleťte si do Rotterdamu za pouhých 875,- Kč! Navštivte největší přístav v Evropě ještě před Vánoci, a nechte se unášet krásami Jižního Holandska i v zimě!

Letenky do Florencie a Rotterdamu od 2016 Kč

08. 08. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

V dnešním tipu pro vás máme nabídku od leteckých společností Transavia a Austrian Airlines, které nabízí letenky z Prahy a Vídně od 2016 Kč včetně poplatků. Holandská aerolinka propaguje své výhodné palubní lístky vcelku pravidelně a stačí pouze trocha pátrání.

Aer Lingus a Transavia: Nizozemsko a Irsko od 890 Kč

30. 05. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pravidelně se opakující nabídka leteckých společností Transavia a Aer Lingus je opět k dispozici právě nyní. Přepravci mimo jiné létají i z letiště Praha Ruzyně a zákazníkům jsou nejlevnější jednosměrné letenky k dispozici od 890 Kč. V rezervačním systému holandské aerolinky Transavia se objevují výhodné palubní lístky opakovaně a stačí pouze trocha pátrání.

Akční nabídka aerolinek Transavia a WizzAir

09. 02. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Levné letenky dnes například najdete v rezervačním systému aerolinek Transavia a WizzAir, které do České republiky létají z Prahy a také z Brna. Nízkonákladová letecká společnost WizzAir nabízí levné lety na trase Brno – Řím (FCO), které jsou zákazníkům k dispozici od 884 Kč včetně poplatků.

1 2


Téma: Letenky Transavia

Aktuálně zde naleznete 16 článků na téma Letenky Transavia.

Sponzorované odkazy


Letenky do Dánska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.