Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.

Web: http://www.akcniletenky.cz

  Vánoce v Thajsku – zpáteční letenky do Bangkoku za 12.791 Kč

  05. 11. 2014     Trvalý odkaz

  Co si představíte, když se řekne Štědrý večer? Vánoční stromeček? Kapra? Třístépadeástéosmé opakování tradičních českých pohádek? A co takhle šumění moře, pláž, palmy, … ? V několika termínech zahrnujících letošní vánoční svátky můžete za krásnou cenu kolem 13.000 Kč vyrazit z nedaleké Budapešti do thajského hlavního města.

  Ryanair – 25 % sleva na VŠECHNY letenky ! Pouze dnes !

  04. 11. 2014     Trvalý odkaz

  Jako blesk z čistého nebe přichází jednorázová akční nabídka aerolinek Ryanair. Nabízí totiž slevu 25% na všechny letenky zarezervované dnes, 4.11.2014. Sleva platí pro všechny jednosměrné i zpáteční lety v průběhu ledna 2015. Sleva neplatí pro třídu Business Plus. S rezervací neváhejte ani vteřinu, volná místa rychle ubývají!

  Paříž – zpáteční letenky z Prahy za 2.397 Kč

  03. 11. 2014     Trvalý odkaz

  Romantiku v zasněžené Paříži můžete zažít díky levným přímým letům z Prahy od společnosti EasyJet. V řadě termínů v průběhu ledna příštího roku zakoupíte zpáteční letenky Praha -Paříž už za 2.397 Kč včetně všech povinných poplatků a daní. Z široké nabídky termínů můžete vybírat na portálu skypicker.com.

  Dubaj – zpáteční letenky z Prahy za 3.985 Kč !

  02. 11. 2014     Trvalý odkaz

  Bomba! Na nedávnou akční nabídku aerolinek flydubai na trase Praha-Dubaj nyní odpovídá letecká společnost SmartWings a nabízí v řadě termínů zpáteční letenky z Prahy do Dubaje přímým spojením za 3.985 Kč včetně všech povinných poplatků.

  Japonsko – zpáteční letenky z Vídně do Osaky za 7.960 Kč

  31. 10. 2014     Trvalý odkaz

  Nepřekonatelná ceny na trase Vídeň (VIE) – Osaka (KIX) vás jistě nalákají k cestě do země vycházejícího slunce. V rámci tarifu letecké společnosti KLM můžete s přestupem v Amsterdamu letět do Osaky a zpět za neuvěřitelných 7.960 Kč, a to v níže uvedených termínech.

  Japonsko – zpáteční letenky z Vídně do Osaky za 7.960 Kč

  31. 10. 2014     Trvalý odkaz

  Nepřekonatelné ceny na trase Vídeň (VIE) – Osaka (KIX) vás jistě nalákají k cestě do země vycházejícího slunce. V rámci tarifu letecké společnosti KLM můžete s přestupem v Amsterdamu letět do Osaky a zpět za neuvěřitelných 7.960 Kč, a to v níže uvedených termínech.

  New York – zpáteční přímý let z Berlína za 290€ (8.068 Kč) !

  30. 10. 2014     Trvalý odkaz

  Díky chybě v nacenění tarifu přímých zpátečních letů společnosti Air Berlin na trase Berlín – New York máte momentálně šanci zakoupit letenky za cenu 290.68 € (v přepočtu dnešním kurzem ČNB 8.068 Kč). S rezervací neváhejte, je pravděpodobné, že tarif bude velmi brzo opraven a cena výrazně vzroste.

  Bordeaux – zpáteční letenky z Prahy za 2.746 Kč

  29. 10. 2014     Trvalý odkaz

  Do pohádkového města Bordeaux, ležícího u Biskajského zálivu na jihozápadě Francie, které vás nepochybně uchvátí svými úzkými dlážděnými uličkami a historickou atmosférou, se můžete z Prahy vydat levně díky letecké společnosti Ryanair. Zpáteční letenky s přestupem v Bruselu aktuálně zakoupíte ve spoustě lednových termínů za konečnou cenu 2.746 Kč.

  Izrael – zpáteční letenky do tel Avivu za 2.319 Kč

  28. 10. 2014     Trvalý odkaz

  Do Sillicon Valley Blízkého východu, jak se Tel Avivu říká, vzhledem k množství tamních start-upů a inovačních center největších světových hi-tech firem, se můžete z nedaleké Budapešti vydat přímým letem společnosti Wizzair za velmi pěkné ceny. Konkrétně nejvýhodnější jsou aktuálně termíny listopadové a lednové.

  Kanárské ostrovy – zpáteční letenky z Prahy za 3.936 Kč

  27. 10. 2014     Trvalý odkaz

  Vyrazit za sluncem a uniknout tak lednovým plískanicím, které nás jistě opět čekají, můžete díky letecké společnosti Ryanair levně třeba na Kanárské ostrovy. Zpáteční letenky z Prahy do letoviska Las Palmas de Gran Canaria s jedním přestupem v Bruselu můžete rezervovat už za 3.936 Kč. Vybírejte z široké nabídky portálu Skypicker.com.

  4 5 6 7 8


Sponzorované odkazy


Letenky do Belgie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.