Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.

Web: http://www.akcniletenky.cz

  San Francisco – zpáteční letenky za 12.795 Kč !

  25. 10. 2014     Trvalý odkaz

  Díky výhodnému tarifu skandinávské letecké společnosti SAS zakoupíte zpáteční letenky z polské Vratislavi (WRO) do San Francisca v řadě listopadových, prosincových a březnových termínech za velmi sympatické ceny. Zpáteční let zahrnuje dvě krátká mezipřistání v dánské Kodani a Chicagu/New Yorku. Letenky můžete přímo rezervovat prostřednictvím portálu aletenky.cz.

  Brazílie – zpáteční letenky z Prahy do Sao Paula za 14.177 Kč !

  23. 10. 2014     Trvalý odkaz

  Blesková akce na zpáteční letenky z Prahy do brazilského Sao Paula od americké letecké společnosti Delta Airlines! Pouze v níže uvedených termínech zakoupíte zpáteční letenky z Prahy do Brazílie za méně než 15.000 Kč. V případě, že se rozhodnete vyrazit za dobrodružstvím, čekají vás dva krátké přestupy v Paříži a New Yorku.

  Belgie – zpáteční letenky Praha-Brusel za 1.373 Kč

  23. 10. 2014     Trvalý odkaz

  Za krásami vlámské architektury vyrazíte momentálně nejlevněji z Prahy s leteckou společností Ryanair v několika lednových termínech. Zpáteční letenky Praha-Brusel můžete rezervovat už za 1.373 Kč včetně všech povinných poplatků a daní prostřednictvím portálu skypicker.com.

  Libanon – zpáteční letenky z Prahy a Vídně od 5.208 Kč

  22. 10. 2014     Trvalý odkaz

  S leteckou společností Air Serbia můžete aktuálně v několika termínech v květnu následujícího roku vyrazit z Prahy či Vídně s jediným krátkým přestupem v Bělehradě až do hlavního města Libanonu, Bejrútu, za méně než 6.000 Kč. Zpáteční letenky zahrnují jedno odbavené a dvě kabinová zavazadla.

  Island -zpáteční letenky do Reykjavíku v lednu za 1.743 Kč !

  21. 10. 2014     Trvalý odkaz

  Ano, čtete správně. Za neskutečnou cenu 1.743 Kč můžete hned ve dvou lednových termínech rezervovat zpáteční letenky na lince společnosti EasyJet, přímo spojující německý Freiburg a hlavní město Islandu, Reykjavík . Obáváte-li se příliš krutého počasí, vězte, že portál holiday-weather.com uvádí průměrné lednové teploty v Reykjavíku v rozmezí -3 až 3°C, což vypadá poměrně přívětivě :) S rezervací letenek nečekejte, budou nejspíš brzo pryč.

  Amsterdam – zpáteční letenky z Prahy za 1.712 Kč!

  20. 10. 2014     Trvalý odkaz

  Ceny zpátečních letenek do Amsterdamu na přímé lince společnosti EasyJet z Prahy dále klesají! Na proslulé vodní kanály v centru Amsterdamu se můžete vyrazit podívat už za 1.712 Kč včetně všech povinných poplatků, a to v termínu 10.-18.1.2015. Ve spoustě dalších lednových termínů nepřesahuje cena zpáteční letenky hranici 2.500 Kč.

  Pohádkové Pobaltí – zpáteční letenky Praha-Vilnius za 2.457 Kč

  17. 10. 2014     Trvalý odkaz

  Objevte skryté kouzlo pobaltských zákoutí a vyražte na nový rok za dobrodružstvím! Ceny zpátečních letenek na přímé trase Praha – Vilnius provozované leteckou společností Air Lituanica opět klesly pod 2.500 Kč. Konkrétně můžete do Litvy a zpět vyrazit v několika lednových termínech za 2.457 Kč včetně všech povinných poplatků a daní.

  New York – zpáteční letenky z Prahy za 11.409 Kč

  16. 10. 2014     Trvalý odkaz

  Ceny zpátečních letenek z Prahy do New Yorku opět padají pod hranici 12.000 Kč. Díky kombinaci letů leteckých společností ČSA a Air France můžete rezervovat zpáteční letenky s jediným krátkým přestupem v Bruselu už za 11.409 Kč včetně všech povinných poplatků a daní.

  Irsko – zpáteční letenky z Prahy do Dublinu za 1.678 Kč

  15. 10. 2014     Trvalý odkaz

  Vyrazili byste rádi někam na předvánoční nákupy? Nebo jste studenti a chtěli byste si jet někam o zkouškovém na chvíli odpočinout od učení? Aktuálně máte možnost rezervovat zpáteční letenky od společnosti Ryanair na trase Praha – Dublin ve spoustě termínů od listopadu až do ledna příštího roku.

  Čína – zpáteční letenky z Prahy do Pekingu za 11.841 Kč

  14. 10. 2014     Trvalý odkaz

  Díky sezónnímu výprodeji polských aerolinek LOT aktuálně zakoupíte zpáteční letenky na trase Praha (PRG) – Peking (PEK), s jediným krátkým přestupem ve Varšavě, v několika termínech v průběhu letošního listopadu za krásnou cenu 11.841Kč. Vybírat z dalších termínů a letenky přímo rezervovat můžete prostřednictvím portálu aletenky.cz.

  5 6 7 8 9


Sponzorované odkazy


Letenky do Austrálie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.