Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.

Web: http://www.radicestujeme.eu

  Volotea – letenky po Evropě za 5 Euro

  06. 09. 2016     Trvalý odkaz

  Španělská nízkonákladová aerolinka Volotea dala dnes do prodeje porci jednosměrných levných letenek již za 5 Euro / 125 Kč v rámci své sítě evropských destinací. Těžko je spárujete na zpáteční lety, ale hodí se v kombinaci s jinou leteckou společností nebo jízdou autobusem.

  Berlín – Gran Canaria za 1 910 Kč

  06. 09. 2016     Trvalý odkaz

  Irský Ryanair nabízí levné zpáteční lety na trase Berlín – Gran Canaria již za 68 Euro / 1 910 Kč. Tarif zahrnuje přepravu dvou příručních zavazadel.

  Dnes sleva od Wizzair na letenky pro všechny

  06. 09. 2016     Trvalý odkaz

  Po včerejší akci určené jen členům WDC klubu přichází dnes sleva 20% aerolinky Wizzair pro všechny bez omezení. Sleva probíhá do dnešní půlnoci a platí pouze na nové rezervace, které musí být provedeny přes web wizzair.com nebo pomocí mobilní aplikace.

  Sleva 20 % na letenky pro členy slevového programu aerolinky Wizzair

  05. 09. 2016     Trvalý odkaz

  Maďarský letecký dopravce Wizzair působící ve střední a východní Evropě, dnes přivítal miliontého člena klubu WIZZ Discount Club.

  Letenky na Karibik z Londýna již za 7 450 Kč

  05. 09. 2016     Trvalý odkaz

  Dopravce ThomsonFly nabízí posledních pár zpátečních letenek za zajímavých 225 Liber / 7 450 Kč k břehum Karibského moře, přesněji do letoviska Punta Cana v Dominikánské republice. Odlétá se za 11 dní z londýnského letiště Gatwick a tarif obsahuje převoz jednoho příručního zavazadla max. rozměrů 50 x 40 x 20 cm.

  Last moment Zakynthos za 1 680 Kč

  04. 09. 2016     Trvalý odkaz

  Pro cestovatele s omezeným rozpočetem jsou k dispozici zpáteční letenky na poslední chvíli na trase Katovice – Zakynthos za pouhých 279 polských zlotých / 1 680 Kč. Cena se zdá býti příliš lákavá a každý si položí otázku, že v tom musí být nějaký háček? Ano je, odlétá se již pozítří z polských Katovic.

  Last moment Zakynthos za 1 680 Kč

  04. 09. 2016     Trvalý odkaz

  Pro cestovatele s omezeným rozpočtem jsou k dispozici zpáteční letenky na poslední chvíli na trase Katovice – Zakynthos za pouhých 279 polských zlotých / 1 680 Kč. Cena se zdá býti příliš lákavá a každý si položí otázku, že v tom musí být nějaký háček? Ano je, odlétá se již pozítří z polských Katovic.

  Nejlevněji do Holandska poletíte z Brna za 798 Kč

  04. 09. 2016     Trvalý odkaz

  Za málo peněz můžete odlétnout z moravské metropole do holandského Eindhovenu již za dva týdny. Nemusíte se bát, že budete mít moc práce s balením kufrů. To vůbec ne. Tarif nízkonákladové aerolinky Wizzair zahrnuje přepravu jednoho malého příručního zavazadla, ostatní za příplatek.

  Nejlevněji do Holandska poletíte z Brna za 798 Kč

  04. 09. 2016     Trvalý odkaz

  Za málo peněz můžete odlétnout z moravské metropole do holandského Eindhovenu již za dva týdny. Nemusíte se bát, že budete mít moc práce s balením kufrů. To vůbec ne. Tarif nízkonákladové aerolinky Wizzair zahrnuje přepravu jen jednoho malého příručního zavazadla, ostatní za příplatek.

  Condor: Lipsko – Lanzarote v září za 1 620 Kč

  02. 09. 2016     Trvalý odkaz

  Září na Lanzarote si můžete užít aniž byste měli vítr v kapse díky levným letenkám aerolinky Condor. Přímé zpáteční lety z Lipska zahrnují ve vybraném nejlevnějším tarifu Economy light přepravu příručního zavazadla do max. hmotnosti 6 kg.

  3 4 5 6 7


Sponzorované odkazy


Letenky do Černé Hory

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.