Na prodloužený víkend do Milána od 2.490 Kč

21. 08. 2013     Letenky levně

Už vám do konce roku nezbývá skoro žádná dovolená, ale rádi byste se vydali alespoň na krátkou cestu? Zkuste využít volna během svátku 28. 10., který letos vychází na pondělí, takže si lze užít pěkný prodloužený víkend. Letenku z Prahy do Milána lze zakoupit za výhodnou cenu již od 2.490,- Kč.

Štítky:
Letenky do Itálie, Letenky do Milána

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Milána? Vybírejte pohodlně online!
 • Levné letenky: prodloužený víkend v Benátkách

  (26.09.2013, Rádi cestujeme) Jedna z mála destinací, kam lze levně doletět z Prahy, jsou Benátky. Toto krásné severoitalské město je díky Wizz Airu k dispozici za 1 198 Kč vč. poplatků. Jste-li členy Discount klubu, je pro vás cena dokonce o zhruba 400 Kč nižší, tedy cca. 700 Kč za zpáteční letenku. Nutno dodat, že v ceně je pouze malé příruční zavazadlo.

 • Na víkend do Ženevy! Zpáteční let z Prahy za 1.637 Kč

  (14.01.2014, Akční letenky.cz) Nemáte chuť na poctivou švýcarskou čokoládu? Nepotřebujete si koupit kvalitní švýcarské hodinky? Co takhle prodloužit si víkend a udělat si výlet do Ženevy? Momentálně můžete s leteckou společností Swiss International Air Lines koupit zpáteční letenky na přímé lince Praha – Ženeva už za 1.637 Kč.

 • Zaleťte si na víkend do Lyonu za 1660 Kč !

  (24.11.2013, Akční letenky.cz) Letecká společnost EasyJet nabízí v únoru příštího roku velice příjemné ceny zpátečních letenek na trase Praha – Lyon (Francie). Strávit romantický víkend v tomto překrásném městě, ležícím v regionu  Rhône-Alpes, severně od Provence, můžete již od 1660 Kč! Lyon Vás uchvátí svou bohatou historií.

 • Letenky směr Milán, Manchester a Lyon od 1402 Kč!

  (18.02.2013, Akční letenky.cz) Jedny z nejlevnějších letenek, které jsou k dispozici v případě, že preferujete odlety z letiště v Praze, jsou ty od nízkonákladové letecké společnosti easyJet! Celkově se můžete z České republiky podívat  na 9 evropských letišť. Výhodné jsou například lety na lince Praha – Milán (MXP), které mohou klienti rezervovat od 589 Kč (jednosměrně)!


Sponzorované odkazy


Letenky

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.