Na druhou stranu zeměkoule za akčních 11 599 korun. Japonsko čeká!

07. 10. 2014     Rádi cestujeme

Nenechte si takovou příležitost ujít. Při ceně 11 599 korun za zpáteční letenku do Tokia nemá cenu váhat. Nabídka letů je různorodá, můžete kombinovat datum příletu a návratu po celý listopad roku 2014. Akční letenka do japonského Tokia unikla protentokrát dopravcům ze Spojených arabských emirátů - Etihad Airways. Letadlo odlétá z německého Frankfurtu už v listopadu tohoto roku!

Štítky:
Etihad Airways, Letenky do Janponska, Letenky do Tokia

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Čeká na vás akční letenka do Barcelony za 1106 korun

  (21.11.2014, Rádi cestujeme) Čtyřdenní pobyt v Barceloně na konci ledna si můžete dopřát, pokud si zakoupíte akční letenku od společnosti Ryanair. Za 1106 korun se dostanete z letiště v polské Wroclawy do Španělska na letiště Girona-Barcelona.

 • Čeká na vás akční letenka do Barcelony za 1106 korun

  (21.11.2014, Rádi cestujeme) Čtyřdenní pobyt v Barceloně na konci ledna si můžete dopřát, pokud si zakoupíte akční letenku od společnosti Ryanair. Za 1106 korun se dostanete z letiště v polské Wroclawy do Španělska na letiště Girona-Barcelona. Odlétá se v neděli 18.ledna a návrat se datuje na středu 21.ledna. Oba dva odlety jsou ve večerních hodinách.

 • Lednový Řím z Prahy za 1750 korun

  (27.11.2014, Rádi cestujeme) Letenka do věčného města čeká na ty z vás, kteří si chcete zpestřit konec ledna. Přímo z pražského letiště Václava Havla na římské letiště Fiumicino vás dopraví společnost EasyJet. Zpáteční letenka v termínu od 22. ledna do 26. ledna vás přijde jen na 1750 korun!

 • 625 korun za letenku do Švédska!

  (06.11.2014, Rádi cestujeme) Levná letenka čeká na ty z vás, kdo se chystáte vydat do Stockholmu. Švédské hlavní město na břehu Baltského moře přímo vzývá na 5 denní pobyt. A co třeba hned s odletem 19. listopadu. Letenku jen za 656 korun nabízí společnost Wizzair. Odlétá se ve středu 19.11. z letiště v polských Katovicích. Návrat je za tuto cenu naplánován na neděli 23. listopadu. V ceně je palubní zavazadlo.


Sponzorované odkazy


Letenky do Japonska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.