Letiště Praha: nejlepší letiště východní Evropy 2009

09. 06. 2009     Akční letenky.cz

Společnost SKYTRAX vyhlásila výsledky průzkumu o nejlepší letiště světa pro rok 2009. V letošním ročníku zvítězilo letiště v Soulu (Incheon International Airport). Nejlepším letištěm v Evropě je podle průzkumu letiště v Curychu. Ani letiště Praha Ruzyně neodešlo z vyhlašování s prázdnou. Získalo totiž ocenění za nejlepší letiště ve východní Evropě.

Štítky:
Letiště Praha, Letiště Praha Ruzyně

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • ČSA: cena OAG za nejlepší aerolinku Střední Evropy

  (02.12.2009, Akční letenky.cz) Letošní výsledky cen OAG pro letecký průmysl jsou známé. Leteckou společností roku 2009 se stala Singapore Airlines, hned v závěsu za ní se umístila British Airways.

 • World Airline Awards - nejlepší jsou Cathay Pacific, Evropě vévodí Swiss Air

  (07.04.2009, Letenkář.cz) Anketu World Airline Awards každoročně pořádá britská nezávislá organizace Skytrax. Služby jednotlivých leteckých společností z celého světa hodnotí sami cestující. Průzkum byl realizován v průběhu 8 měsíců (srpen 2008 až březen 2009), hodnocení provedlo 16,2 milionů cestujících 97 různých národností. Ceny byly rozdány 1. dubna v Hamburku ve 34 kategoriích. ČSA v této anketě obhájily již potřetí titul nejlepší aerolinie ve střední Evropě. Nejlepší leteckou společností na ...

 • Air Berlin je nejlepší evropský low-cost dopravce

  (27.05.2010, Rádi cestujeme) Včera v Hamburku probíhalo udílení cen World Airline Awards. Jako nejlepší evropský nízkonákladový dopravce byl vyhlášen Air Berlín, za ním je pak EasyJet. Třetí místo patří Norwegian Air.

 • Ryanair v březnu 2009 začne letát z Bratislavy do Charleroi u Bruselu

  (21.11.2008, Letenkář.cz) Nízkonákladovka Ryanair oznámila, že od 31. března 2009 otevře zcela nové letecké spojení mezi Bratislavou a Charleroi, což je letiště asi 60 km od Bruselu. Ryanair naplánoval toto spojení celkem 3× týdně.


Sponzorované odkazy


Letenky na Maltu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.