Lufthansa zvolena nejlepší leteckou společností v Evropě

28. 09. 2008     Letenkář.cz

V letošní anketě World Airline Awards byla Lufthansa zvolena nejlepší leteckou společností v Evropě, a to mezi celkem 60 leteckými přepravci. V ankětě pořádané britskou agenturou Skytrax hlasovalo od loňského srpna do letošního června více než 15 milionů pasažérů. Celkem společnost hodnotilo 168 společností, světové prvenství získaly Singapore Airlines.

Štítky:
Lufthansa, World Airline Awards

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • World Airline Awards - nejlepší jsou Cathay Pacific, Evropě vévodí Swiss Air

  (07.04.2009, Letenkář.cz) Anketu World Airline Awards každoročně pořádá britská nezávislá organizace Skytrax. Služby jednotlivých leteckých společností z celého světa hodnotí sami cestující. Průzkum byl realizován v průběhu 8 měsíců (srpen 2008 až březen 2009), hodnocení provedlo 16,2 milionů cestujících 97 různých národností. Ceny byly rozdány 1. dubna v Hamburku ve 34 kategoriích. ČSA v této anketě obhájily již potřetí titul nejlepší aerolinie ve střední Evropě. Nejlepší leteckou společností na ...

 • Letiště Praha: nejlepší letiště východní Evropy 2009

  (09.06.2009, Akční letenky.cz) Společnost SKYTRAX vyhlásila výsledky průzkumu o nejlepší letiště světa pro rok 2009. V letošním ročníku zvítězilo letiště v Soulu (Incheon International Airport). Nejlepším letištěm v Evropě je podle průzkumu letiště v Curychu. Ani letiště Praha Ruzyně neodešlo z vyhlašování s prázdnou. Získalo totiž ocenění za nejlepší letiště ve východní Evropě.

 • Letenky po Evropě za 1 183 Kč včetně všech poplatků!

  (08.01.2009, Letenkář.cz) Královna.cz, největší prodejce online letenek v České republice nabízí ve spolupráci se SkyEurope skvělé ceny letenek po Evropě. Zaleťte si, kam vás srdce táhne, když jsou ceny letenek tak nízké. Využijte akční ceny letenek po Evropě za 1 183 Kč tam i zpět včetně všech poplatků! Prodej do 11.1. 2009.

 • Letenky po Evropě za 1 183 Kč včetně všech poplatků!

  (25.01.2009, Letenkář.cz) Královna.cz, největší prodejce online letenek v České republice nabízí ve spolupráci se SkyEurope skvělé ceny letenek po Evropě. Zaleťte si, kam vás srdce táhne, když jsou ceny letenek tak nízké. Využijte akční ceny letenek po Evropě za 1 183 Kč tam i zpět včetně všech poplatků! Prodej do 11.1. 2009. NEJLEVNĚJŠÍ LETENKY DO EVROPY Tato akce Královny a ...


Sponzorované odkazy


Letenky do Portugalska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.