Mezi Ostravou a Moskvou se už létá pravidelně

03. 09. 2008     Letenkář.cz

Mezi Ostravou a Moskvou začala létat pravidelná linka. První letadlo odletělo v noci z Letiště Leoše Janáčka v Mošnově na Novojičínsku a ráno přistálo na moskevském letišti Domodědovo.

Štítky:
Letenky do Moskvy, Letenky do Ruska, Letiště Ostrava

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • Lety mezi Ostravou a Moskvou skončily

  (23.02.2009, Letenkář.cz) Kvůli nedostatku cestujících skončilo po pěti měsících letecké spojení mezi Ostravou a Moskvou. Pravidelná linka, kterou zajišťovala ruská společnost Polet Airlines, byla vytížena z deseti až patnácti procent. Přitom letiště provoz ztrátové linky podpořilo 26 miliony korun. V loňském roce Letiště Ostrava hospodařilo s předběžnou ztrátou kolem 15 milionů korun. Letecké spojení mezi Ostravou a Moskvou by se podle regionální přílohy MFDnes mohlo ...

 • British Airways spojí Prahu s Londýnem 4x denně, již od léta 2009

  (09.10.2008, Letenkář.cz) Letecká společnost British Airways od léta 2009 rozšíří počet denních letů mezi Prahou a Londýnem a to na 4 kousky denně. Jednou z příčin je růst klientů British Airways na této trase. Za poslední rok vzrostl British Airways počet cestujících na letu Praha – Londýn o 7,1 procenta. A ještě jedna zajímavá statistika. Od ledna do září 2008 využilo tohoto spoje British Airways zhruba 30 procent ...

 • Letenky Praha - Paříž nabídne od léta již 5 aerolinek

  (18.05.2009, Akční letenky.cz) Letecké spojení na trase Praha - Paříž nabídne během léta celkem pět leteckých společností. Lety do Paříže mají stabilně v letovém řádu tradiční aerolinky Air France a ČSA, které jsou obě členky letecké aliance SkyTeam a které obě létají na letiště Paříž Charles de Gaulle.

 • Delta Airlines začne létat mezi Prahou a New Yorkem

  (11.02.2009, Letenkář.cz) Americká letecká společnost Delta Air Lines začne od 18. června létat na nové přímé lince z New Yorku do Prahy. Uvedl to mluvčí Asociace českých cestovních kanceláří a agentur Tomio Okamura. Zrušení víz do USA přineslo podle něj nárůst zájmu českých turistů o cesty do USA.


Sponzorované odkazy


Letenky do Ruska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.