Bonus program pro pravidelné cestující: OK PLUS

03. 03. 2010     Akční letenky.cz

Přemýšleli jste již nad tím, že se přihlásíte do programu pro pravidelné cestující, ale nejste si jistí, jak to vlastně funguje? Obecné rady jsme vám přinesli už ve článku Rady a tipy: bonus programy (frequent flyer programs), jak si ale představit konkrétní program?

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Rady a tipy: bonus programy (frequent flyer programs)

  (15.02.2010, Akční letenky.cz) Každý, kdo cestuje alespoň jednou za čas letadlem, by měl zvážit, zda nevyužije výhod bonus programu leteckých společností – tzv. frequent flyer programs (programy pro pravidelné cestující). Tyto bonus programy nejsou určeny pouze pro pravidelné cestující, jak název napovídá, právě naopak – mohou je využít všichni zákazníci. Jak programy fungují?

 • Cestující SkyEurope uvízli o víkendu v Itálii

  (29.06.2009, Akční letenky.cz) Cestující, kteří chtěli se SkyEurope odcestovat z italské Neapole, si museli 14 hodin počkat. Spoj, který měl letět na trase Praha - Neapol v sobotu v 16:30, ale nedoletěl. Zákazníci SkyEurope si tak museli počkat až do nedělního rána, kdy se konečně dostali do Prahy.

 • Cestující vyhnal kouř v letadle Ryanairu

  (21.12.2010, Rádi cestujeme) Dnes v 10:15 našeho času došlo k evakuaci cestujících z letadla společnosti Ryanair na letišti Kerry v Irsku. Kapitán letu se 160 pasažéry na palubě nařídil evakuaci lidí z letadla poté, co kontrola systému v letadle upozorňovala na kouř v letadle. Incident se stal po bezpečném přistání na letišti v Kerry.  Všichni cestující byli v pořádku, pouze jeden až dva museli být ošetřeni, kvůli lehkým zraněním vzniklých při evakuaci. Letadlo mířilo z londýnského Stanstedu do irského Kerry.

 • Bonus 500 Kč na letenky Lufthansa

  (01.07.2010, Akční letenky.cz) Chystáte se na výlet a přemýšlíte, že byste využili služeb tradiční aerolinky Lufthansa? Máme tedy pro vás dobré zprávy o nakupování levně! Letenky, které si totiž zakoupíte on-line, vám "vydělají" 500 Kč na nákup letenky příští. Slevu můžete uplatnit při odletu z Letiště Praha Ruzyně pro období 1. – 31. července 2010.


Sponzorované odkazy


Letenky na Filipíny

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.