Bonus 500 Kč na letenky Lufthansa

01. 07. 2010     Akční letenky.cz

Chystáte se na výlet a přemýšlíte, že byste využili služeb tradiční aerolinky Lufthansa? Máme tedy pro vás dobré zprávy o nakupování levně! Letenky, které si totiž zakoupíte on-line, vám "vydělají" 500 Kč na nákup letenky příští. Slevu můžete uplatnit při odletu z Letiště Praha Ruzyně pro období 1. – 31. července 2010.

Štítky:
Lufthansa, Sleva na letenky

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Rady a tipy: bonus programy (frequent flyer programs)

  (15.02.2010, Akční letenky.cz) Každý, kdo cestuje alespoň jednou za čas letadlem, by měl zvážit, zda nevyužije výhod bonus programu leteckých společností – tzv. frequent flyer programs (programy pro pravidelné cestující). Tyto bonus programy nejsou určeny pouze pro pravidelné cestující, jak název napovídá, právě naopak – mohou je využít všichni zákazníci. Jak programy fungují?

 • Bonus program pro pravidelné cestující: OK PLUS

  (03.03.2010, Akční letenky.cz) Přemýšleli jste již nad tím, že se přihlásíte do programu pro pravidelné cestující, ale nejste si jistí, jak to vlastně funguje? Obecné rady jsme vám přinesli už ve článku Rady a tipy: bonus programy (frequent flyer programs), jak si ale představit konkrétní program?

 • Malev: soutěž o letenky a pobyty v maďarských lázních

  (23.03.2010, Akční letenky.cz) Chtěli byste si užít luxusní péče v maďarkých lázních zdarma a k tomu ještě jako bonus dostat i letenky do Budapešti? Zapojte se do soutěže! Letecká společnost Malév spustila na svých stránkách soutěž o letenky do Budapešti v ekonomické třídě a pobyt na dvě noci v Ramada Resort Aquaworld.

 • Zpáteční letenky z Prahy do Maroka jen za 1 213 Kč!

  (03.05.2010, Letenky levně) …a bonus ve formě stopoveru v Miláně navíc, slušelo by se dodat. Díky kombinaci nízkonákladových přepravců Ryanair a Wizzair si můžete zakoupit zpáteční letenky z Prahy do marockého Tangieru již za 1 213 Kč. Navíc získáte dva volné dny v Miláně, které můžete využít třeba k návštěvě světoznámého divadla La Scala.


Sponzorované odkazy


Letenky do El Salvadoru

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.