ČSA Support nyní jako Czech Airlines Handling

05. 03. 2010     Akční letenky.cz

ČSA Support změnila na konci února svůj název na Czech Airlines Handling. Hlavním důvodem je fakt, že má nyní na starosti veškeré činnosti spojené s odbavením letadel a cestujících. Czech Airlines Handling je dceřinnou společností ČSA.

Štítky:
ČSA

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Víkendové lety s Czech Airlines o 25 % levnější!

  (30.10.2009, Akční letenky.cz) Společnost Czech Airlines přichází s mimořádnou nabídkou! Zakoupíte-li v období od 30.10 do 1.11. 2009 letenku s touto společností, bude váš výlet o 25 % levnější!

 • ČSA & dumpingové praktiky?

  (11.10.2010, Akční letenky.cz) Praktiky dceřinné společnosti ČSA – Holiday Czech Airlines se nelíbí společnostem Travel Service a Central Charter Airlines. Holiday Czech Airlines totiž údajně nabízí o 20 % nižší ceny cestovním kancelářím než její konkurence. Ta takové ceny označuje za dumpingové, čemuž se Holiday Czech Airlines brání.

 • Web FlyLowCostAirlines.org nyní již ve 21 jazycích

  (13.07.2009, Akční letenky.cz) Web FlyLowCostAirlines.org je nyní dostupný již ve 21 jazycích. Nově byla zavedena také jeho bulharská verze. Web FlyLowCostAirlines.org je zaměřený na vyhledávání letů s nízkonákladovými leteckými společnostmi. Hledání přímých letů i letů s přestupy.

 • Levné letenky s Ryanairem nyní od 173 Kč

  (14.01.2011, Akční letenky.cz) Zákazníci nízkonákladové letecké společnosti Ryanair mají nyní další možnost vycestovat doslova za pár korun. Aerolinka nabízí levné lety z Brna a Bratislavy, které jsou dostupné od pouhých 173 Kč. Za tuto cenu je například možné pořídit letenky na trase Brno – Milán nebo z Bratislavy do Bruselu a Milána.


Sponzorované odkazy


Letenky do Polska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.