Web FlyLowCostAirlines.org nyní již ve 21 jazycích

13. 07. 2009     Akční letenky.cz

Web FlyLowCostAirlines.org je nyní dostupný již ve 21 jazycích. Nově byla zavedena také jeho bulharská verze. Web FlyLowCostAirlines.org je zaměřený na vyhledávání letů s nízkonákladovými leteckými společnostmi. Hledání přímých letů i letů s přestupy.

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • ČSA Support nyní jako Czech Airlines Handling

  (05.03.2010, Akční letenky.cz) ČSA Support změnila na konci února svůj název na Czech Airlines Handling. Hlavním důvodem je fakt, že má nyní na starosti veškeré činnosti spojené s odbavením letadel a cestujících. Czech Airlines Handling je dceřinnou společností ČSA.

 • Letenky SkyEurope nyní již od 177 Kč

  (16.09.2008, Letenkář.cz) Další týden, další akce nízkonákladových SkyEurope na jejich letenky. Tentokráte nazvaná Šťastných 7, v čem že spočívá? Právě nyní máte možnost si zakoupit letenky SkyEurope na období listopad 2008 až březen 2009 za ceny od 177 Kč do 1977 Kč. A jako vždy, nemáte na to mnoho času, musíte se rozhodnout, zda letenky SkyEurope v této akci zakoupíte do půlnoci 22. září 2008. ...

 • Odbavení přes mobil na Letišti Praha nyní i s Lufthansou

  (09.07.2009, Akční letenky.cz) Odbavení přes mobil na letišti Praha Ruzyně nyní umožňuje i letecká společnost Lufthansa. Od 26. června 2009 se cestující mohou nově odbavovat právě pomocí mobilního telefonu. Jako první tuto službu zavedla letecká společnost Air France KLM, ihned po ní se připojila i aerolinka Austrian Airlines.

 • Letenky do USA nyní levně s Lufthansou

  (17.06.2010, Akční letenky.cz) Letecká společnost Lufthansa nabízí do dnešní půlnoci zajímavou nabídku zlevněných letenek do USA. Akční letenky je možné rezervovat online pro období od 1. listopadu 2010 do 28. února 2011. V rámci akční nabídky je možné rezervovat například letenky Praha – Filadelfie (s přetupem ve Frankfurtu) od pouhých 14706 Kč.


Sponzorované odkazy


Letenky do Izraele

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.