Levné letenky SkyEurope: 88 000 letenek za 188 Kč včetně poplatků

09. 08. 2008     Letenkář.cz

Na tento víkend si nízkonákladová letecká společnost SkyEurope připravila další akční nabídku levných letenek do svých evropských destinací. Nabízí 88 000 letenek za 188 Kč včetně poplatků a to na lety mezi 1.10 – 17. 12. 2008.

Štítky:
Akční letenky, Nejlevnější letenky, SkyEurope

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • Letenky SkyEurope již od 19 euro - Vánoce se blíží

  (11.11.2008, Letenkář.cz) Udělejte si předčasné Vánoce díky nabídce SkyEurope, který na vybrané lety o prosince 2008 až do února 2009 spustil předvánoční ceny a tak se ceny letenek pohybují již za 19 euro včetně poplatků. Akce SkyEurope na levné letenky je samozřejmě jako vždy časově omezena, takže tuto šanci máte do nedělní půlnoci 16. 11. 2008. Nečekejte, vybírejte a ihned nakupujte, než Vás ...

 • Bratislavský soud povolil SkyEurope restrukturalizaci

  (20.07.2009, Akční letenky.cz) Bratislavský Okresní soud minulý týden povolil letecké společnosti SkyEurope restrukturalizaci. Určil pro SkyEurope také správce – advokáta Grisčíka, který bude dohlížet na další kroky společnosti. Co vlastně přinese povolení restrukturalizace SkyEurope? Pro aerolinku to znamená mnohonásobně lepší vyhlídky na přežití. Podle stránek SkyEurope to navíc přináší také řadu výhod pro zákazníky.

 • Letenky SkyEurope od bláznivých 313 Kč

  (14.10.2008, Letenkář.cz) Plánujete se vydat po Evropě v období od 28. října do 15. prosince? Pak se Vám může hodit akce nízkonákladových aerolinek SkyEurope na letenky, které v tomto období nabízí již od 313 Kč včetně poplatků. Akce platí do 17. 10. 2008 Proberte se tedy nabídkou letenek SkyEurope a jistě naleznete řadu zajímavých letů. Držíme palce.

 • Nejlevnější letenky SkyEurope na jednom místě

  (04.03.2009, Letenkář.cz) Nebaví Vás se už probírat takřka nepřebernou nabídkou nízkonákladovky SkyEurope a zajímají Vás logicky jen ty skutečně nejlevnější letenky? SkyEurope jde vstříc požadavkům svých klientů a tak zavedl novou funkci Nejlevnější letenky. Vyberte si tedy svoji oblíbenou destinaci z nabídky SkyEurope a zjistěte, jaké jsou do ní nejlevnější letenky. Za tip na novinku v nabídce SkyEurope děkuji jednomu z čtenářů, který ...


Sponzorované odkazy


Letenky do Řecka

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.