Levné letenky do Kolína nad Rýnem/Bonnu: Z Prahy přímým letem jen za 1 492 Kč

19. 03. 2011     Letenky levně

Přímý let z Prahy na letiště Kolín nad Rýnem/Bonn provozuje německá společnost Germanwings. V současné době lze navíc pořídit cenově výhodné letenky, když za ty zpáteční zaplatíte jen 1 492 Kč.

Štítky:
Germanwings, Letenky do Kolína nad Rýnem, Letenky do Německa, Letenky Germanwings

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Letiště Kolín-Bonn (CGN) – Německo

  (27.09.2010, ) Německé mezinárodní letiště Kolín Bonn (oficiálním anglickým názvem Cologne Bonn Airport) je šesté nejrušnější letiště v Německu, co se do počtu cestujících týče a druhé nejrušnější letiště v oblasti nákladní dopravy. Letiště leží v okrese Porz, nedaleko měst Kolín nad Rýnem (14,8 kilometrů) a Bonn (16 kilometrů).

 • Akční levné letenky: Paříž, Rotterdam, Kolín

  (21.12.2010, Rádi cestujeme) Levné akční letenky jsme tentokrát našli do takových měst jako jsou Paříž, Kolín n. Rýnem, Kodaň, Amsterdam nebo do Benátek. Ryanair nabízí letenky opět od 150 korun. Wizzair nabízí letenky od 149 korun. S EasyJet doletíte do Amsterdamu a zpět za zhruba 1 200 korun.  Levně lze letět také do Kodaně či Edinburghu. A pokud můžete odletět z Bratislavy, můžete se vydat na Kanáry a zpět za 1 900 korun.

 • Germanwings zlevňuje: letenky Praha – Kolín od 499 Kč

  (13.01.2011, Akční letenky.cz) Hned na začátku nového roku spustila německá nízkonákladová letecká společnost Germanwings jednu z dalších lákavých akcí na levné letenky. Mimo jiné jsou v nabídce také lety Praha – Kolín nad Rýnem od pouhých 499 Kč jednosměrně (tato cena platí například pro linku datovanou na 28. 3. 2011).

 • Karneval v Kolíně nad Rýnem

  (18.11.2010, Rádi cestujeme) Tradiční karneval v Kolíně nad Rýnem vyvrcholí „bláznivými dny“, které proběhnou od čtvrtka 3. března do středy 9. března 2011. Mottem karnevalu je tentokrát heslo: „Kolín – není nic lepšího!“. Zásadními daty „bláznivých dnů“ jsou: 3.3. – karnevalový den žen, 7.3. - Růžové pondělí a 9.3. - Popeleční středa.  Ačkoliv kolínský karneval není u nás tak známý, jako např. ten benátský, jeho oficiálně organizované velkolepé oslavy se konají už téměř 180 let.


Sponzorované odkazy


Letenky do Maďarska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.