Akční levné letenky: Paříž, Rotterdam, Kolín

21. 12. 2010     Rádi cestujeme

Levné akční letenky jsme tentokrát našli do takových měst jako jsou Paříž, Kolín n. Rýnem, Kodaň, Amsterdam nebo do Benátek. Ryanair nabízí letenky opět od 150 korun. Wizzair nabízí letenky od 149 korun. S EasyJet doletíte do Amsterdamu a zpět za zhruba 1 200 korun.  Levně lze letět také do Kodaně či Edinburghu. A pokud můžete odletět z Bratislavy, můžete se vydat na Kanáry a zpět za 1 900 korun.

Štítky:
Akční letenky, easyJet, Letenky do Amsterdamu, Letenky do Benátek, Letenky do Edinburghu, Letenky do Kodaně, Letenky do Kolína nad Rýnem, Letenky do Paříže, Ryanair, Wizz Air

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Paříže? Vybírejte pohodlně online!
 • Letiště Kolín-Bonn (CGN) – Německo

  (27.09.2010, ) Německé mezinárodní letiště Kolín Bonn (oficiálním anglickým názvem Cologne Bonn Airport) je šesté nejrušnější letiště v Německu, co se do počtu cestujících týče a druhé nejrušnější letiště v oblasti nákladní dopravy. Letiště leží v okrese Porz, nedaleko měst Kolín nad Rýnem (14,8 kilometrů) a Bonn (16 kilometrů).

 • Germanwings zlevňuje: letenky Praha – Kolín od 499 Kč

  (13.01.2011, Akční letenky.cz) Hned na začátku nového roku spustila německá nízkonákladová letecká společnost Germanwings jednu z dalších lákavých akcí na levné letenky. Mimo jiné jsou v nabídce také lety Praha – Kolín nad Rýnem od pouhých 499 Kč jednosměrně (tato cena platí například pro linku datovanou na 28. 3. 2011).

 • Levné letenky na léto s Germanwings

  (19.05.2010, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Germanwings nabízí levné letenky již od €19,99. Akční nabídka platí na vybrané lety z letiště Kolín nad Rýnem/Bonn po celé Evropě. V rámci akční nabídky můžete objevit třeba levné letenky na léto také z Prahy. Například pokud byste letěli 24. srpna z Prahy, vyjdou vás letenky Praha – Kolín na 749 Kč.

 • Levné letenky do Kolína nad Rýnem/Bonnu: Z Prahy přímým letem jen za 1 492 Kč

  (19.03.2011, Letenky levně) Přímý let z Prahy na letiště Kolín nad Rýnem/Bonn provozuje německá společnost Germanwings. V současné době lze navíc pořídit cenově výhodné letenky, když za ty zpáteční zaplatíte jen 1 492 Kč.


Sponzorované odkazy