Letenky do Japonska za 7 477 Kč, Benátky za 884 Kč

25. 11. 2011     Rádi cestujeme

Nejlevnější letenky z Česka lze dnes nakoupit na trasách Brno - Londýn, Brno - Eindhoven či Praha - Benátky. K levným letenkám přidáváme také informaci o zpáteční letence do japonského Tokia. Cena této letenky je 7 477 Kč.  

Štítky:
Letenky do Benátek, Letenky do Itálie, Letenky do Japonska, Letenky do Tokia

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Benátek? Vybírejte pohodlně online!
 • Levné letenky: Benátky, Paříž, Ibiza

  (11.03.2011, Rádi cestujeme) Tentokrát jsme vyhledali levné letenky do takových měst jako jsou Alicante (konečně jsou zajímavé i letenky z Brna do Alicante, dvě osoby zaplatí cca. 2 000 korun), Řím, Benátky, Paříž, Kodaň. Velmi levné letenky jsou také na Ibizu, kde lze navíc najít levný hotel od 140 Kč za osobu/noc. V nabídce najdete letenky společnosti Ryanair, Wizzair, Air Berlin či Jet2.

 • S Air One letecky do Itálie levněji

  (29.07.2012, Rádi cestujeme) Italský dopravce si pro nás připravil zajímavou nabídku letenek z Prahy do italských měst Milano, Pisa a Benátky. Pokud plánujete let z Prahy do Pisy, budou právě letenky Air One zřejmě ty nejlevnější. Na trasách do Milana či Benátek již Air One má silnou konkurenci. Například na trase Praha-Benátky aerolinku Wizzair, která letenky do Benátek nabízí i za cenu pod 1 000 Kč.

 • Benátky za 1 074 Kč

  (04.03.2011, ) Levné letenky s dopravcem Wizz Air tu máme velmi často. Není to náhoda, jelikož „Wizz“ nabízí spolu Ryanairem asi nejvíce akčních cen s odletem z ČR. Dnes tohoto maďarského dopravce opět využijeme a podíváme se na jedny z nejlevnějších letenek, které Wizz Air na jaro má – tedy zpáteční letenky z Prahy do Benátek.

 • Benátky od Wizz Air v listopadu od 399,- Kč!

  (27.10.2012, Letenky levně) Aerolinka Wizz Air si pro Vás připravila výhodné letenky do Benátek  na měsíc listopad. Nejlevněji letenka vychází na svátek 17. listopadu, a to na 399,- Kč! Na podrobnosti se podívejte přímo na webu aerolinky! http://wizzair.com/cs-CZ/TimeTable/Prague/Venice-Treviso?date=20121006 Levně vycházejí také termíny 20.11, 24.11 a 27.11 – kolem 690,- Kč!


Sponzorované odkazy


Letenky do Japonska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.