Co nového na poli letenek, aerolinek a letecké dopravy?

01. 02. 2012     ALetenky.cz

Během posledních dnů došlo ve světě létání k několika událostem, mezi které samozřejmě patří především zavádění a rušení leteckých spojení, objevily se však také poněkud nepříjemnější zprávy.

Zdroj: ALetenky.cz

Nejnovější zprávy o letecných společnostech, letištích a leteckém průmyslu obecně. Nové spoje, recenze aerolinek, skvělé akční nabídky atd.
http://www.aletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Star Alliance má nového předsedu výkonné rady

  (01.12.2012, Aerolinie.info) Novým předsedou výkonné rady největší letecké aliance na světě se 1. 1. 2013 stane Calin Rovinescu, prezident a CEO Air Canada. Nahradí odstupujícího Roba Fyfe.

 • Aktuální informace za světa letecké dopravy!

  (13.08.2012, Akční letenky.cz) V posledních dnech se na poli letenek, aerolinek a letání objevily nepříjemné zprávy, které dokonce souvisí s krachem či nedostatkem financí. Pozitivní aktualitou, která se týká také klientů létajících z České republiky, je zrušení transakčních poplatků za nákup letenky prostřednictvím debetní karty u aerolinky Jet2. Doposud se daly palubní lísty nakupovat bez poplatku pouze při [...]

 • Letenky se slevou díky Wizz Discount Clubu

  (05.11.2012, Aerolinie.info) Letecká společnost Wizz Air oznámila spuštění svého nového Wizz Discount Clubu. Ten svým členům garantuje slevu ve výši 10 euro na jednosměrné lety, u nichž je cena letenky vyšší než 12,5 eur.

 • Asijský Nový rok ve Vietnamu

  (26.09.2012, Letenky levně) Chcete zažít oslavy Nového roku v Asii trochu jinak? Letenky do Číny jsou již nyní poměrně drahé, ale nabízí se možnost letět v únoru na Nový rok z Prahy do Vietnamu (Ho Či Minovo město) s Emirates za vcelku rozumnou cenu 15 616,- Kč.


Sponzorované odkazy


Letenky do Irska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.