Zajímavosti a novinky ze světa letenek

16. 11. 2011     ALetenky.cz

Dnes se podíváme na to, co se v posledních dnech událo ve světě letišť, letadel, letenek a leteckých společností. Zaměříme se na události, které se týkají především obyvatel České Republiky.

Zdroj: ALetenky.cz

Nejnovější zprávy o letecných společnostech, letištích a leteckém průmyslu obecně. Nové spoje, recenze aerolinek, skvělé akční nabídky atd.
http://www.aletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Novinky a změny u aerolinky Czech Airlines

  (02.08.2012, ALetenky.cz) Naše národní letecká společnost Czech Airlines se v českém tisku objevuje vcelku pravidelně a jednotlivé změny a novinky jsou věřejností přijímány často rozporuplně.

 • Novinky: aerolinky si hrají s letovými řády!

  (15.03.2012, ALetenky.cz) Dá se říct, že většina leteckých společností na celém světě postupně dotváří své letové řády. Dochází tedy k rušení nevýhodných linek, upravují se frekvence jednotlivých spojení a samozřejmě se objevují také linky nové.

 • Novinky ze světa letenek a leteckých společností

  (12.09.2012, ALetenky.cz) V poslední době se v leteckém průmyslu objevilo hned několik zajímavostí a novinek, a proto se je pokusíme shrnout. Nutno však podotknout, že se vesměs jedná spíše o nepříjemné zprávy.

 • Novinky a akční letenky od 639 Kč u aerolinky easyJet!

  (03.10.2012, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost easyJet nabízí pravidelně levnou přepravu z Prahy do šesti evropských měst a v současné době jsou k dispozici například letenky do Paříže či Bristolu od 639 Kč. Včera také přepravce představil zajímavou novinku! Pokud plánujete cestu právě do Francie, můžete kupříkladu zvolit některý z prosincových termínů a za cestu tam i zpět [...]


Sponzorované odkazy