Letenky se slevou díky Wizz Discount Clubu

05. 11. 2012     Aerolinie.info

Letecká společnost Wizz Air oznámila spuštění svého nového Wizz Discount Clubu. Ten svým členům garantuje slevu ve výši 10 euro na jednosměrné lety, u nichž je cena letenky vyšší než 12,5 eur.

Štítky:
Wizz Air

Online rezervace letenek:

 • Wizz Air Discount Club: letenky se slevou 20 euro pouze dnes!

  (22.11.2012, Aerolinie.info) Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air pro dnešní den připravila speciální akci “Zdvojnásobte svoji slevu”, která navyšuje garantovanou slevu pro členy Wizz Discount Clubu na 20 euro.

 • Wizzair zavádí Discount club

  (05.11.2012, Rádi cestujeme) Letecký přepravce Wizzair spouští "novou" službu Discount club. Slovo "novou" uvádíme v uvozovkách, protože o úplnou novinku až tak nejde. Jde o upravenou verzi dříve zavedeného Xclusive clubu. Pokud jste byly členy tohoto Xclusive clubu, tak již jim nejste. Nově jste členy Discount clubu. A co to pro vás znamená?

 • Wizz Air: levné letenky do Říma a zpět od 754 Kč!

  (28.02.2013, Akční letenky.cz) Jestliže plánujete v nadcházejících měsících návštěvu Itálie a pátráte po levných letenkách, mohla by vás zaujmout nabídka nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Ta totiž nabízí jednosměrné letenky do Říma a Bari od 377 Kč resp. 647 Kč. S nižší cenou můžete počítat v případě, že ste již členem Wizz Discount Clubu (WDC)!

 • Wizz Air: levné letenky z Brna a Prahy od 229 Kč!

  (27.05.2013, Akční letenky.cz) Na řadu levných letů z Prahy a Brna do několika destinací můžete narazit například na webu nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Pokud se navíc stanete členem Wizz Discount Clubu (WDC), můžete na každé jednosměrné letence ušetřit až 270 Kč a dosáhnout tak klidně na cenu 229 Kč.


Sponzorované odkazy


Letenky do Kuvajtu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.