Nejlevnější letenky: aktuální nabídka!

01. 12. 2011     ALetenky.cz

V tomto článku pro vás pravidelně připravujeme přehled aktuálních nabídek na nejlevnější letenky. Monitorujeme nabídky leteckých společností včetně nízkonákladových.

Štítky:
Nejlevnější letenky

Zdroj: ALetenky.cz

Nejnovější zprávy o letecných společnostech, letištích a leteckém průmyslu obecně. Nové spoje, recenze aerolinek, skvělé akční nabídky atd.
http://www.aletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Nejlevnější letenky z Prahy do předních světových metropolí

  (31.05.2011, Rádi cestujeme) V dnešním článku se zaměříme na nejlevnější letenky z Prahy do předních světových metropolí, jako jsou Ženeva, Madrid, Londýn, Kodaň, New York, Soul atd. Tentokrát jsme nehledali nejlevnější možnosti - zřejmě bychom v tom případě volili jiné odletové letiště než-li to v Praze. Podívejme se na letenky z pohledu cestujícího, který trvá na odletu z Prahy.

 • Nejlevnější letenky: aktuální nabídka

  (11.08.2011, ALetenky.cz) V tomto článku pro vás pravidelně připravujeme přehled aktuálních nabídek na nejlevnější letenky. Monitorujeme nabídky leteckých společností včetně nízkonákladových.

 • Co nejlevnější letenky za exotikou

  (10.07.2011, Rádi cestujeme) Pokusili jsme se najít, co nejlevnější letenky do takových exotických krajů jako jsou Venezuela, Martinik, Jamajka nebo Aruba. Žádný z odletů sice není z ČR, přesto cena okolo 12 000 korun je určitě zajímavá.    

 • Co nejlevnější letenky na Kanáry z Prahy

  (21.02.2012, Rádi cestujeme) Aktuálně nejlevnější zpáteční letenka z Prahy na Kanárské ostrovy v měsíci červnu startuje na ceně 6 200 korun. O něco levněji stojí letenka na přelomu května a června - 4 847 korun. Jak vypadá tedy konkrétní let?  


Sponzorované odkazy