Wizz Air: dnes sleva 20% na všechny lety

13. 04. 2012     Letenky levně

Maďarská low-costová airolinka Wizz Air dnes spustila 20% slevu na všechny své lety, a to pro všechny pasažéry, tedy nejenom pro členy jejich věrnostního klubu, jak tomu bylo včera. S Wizz Airem si můžete zaletět především do Itálie, kam létá na 5 letišť, Řím, Miláno, Bari, Benátky a Neapol.

Štítky:
Letenky Wizz Air, Sleva na letenky, Wizz Air

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Den slev! Air One 25 %, Wizz Air 20 %.

  (04.05.2012, Letenky levně) Dvě airolinky dnes spustily slevy na všechny své lety. Italský low-cost Air One vlastněný Alitalií nasadil do svého internetového vyhledávače 25% slevu. S Air One se můžete podívat do Pisy, Benátek či Milána. Tímto krokem pokračuje dopravce v silné reklamní kampani, kterou v České republice před pár dny spustil.

 • Slevy 20 % s Wizz Airem – platí pouze dnes!

  (21.03.2013, Letenky levně) Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air nabízí pouze dnes 21. 3. 2013 slevu 20 % na všechny letenky do všech destinací. Sleva se počítá vždy z ceny letenky (nikoliv z další dodatečných služeb – poplatky za rezervaci nebo sedadla). Pro rezervaci volejte do cestovní agentury Sky+ (www.skyplus.cz) na 224 304 777 nebo pište na email travel@skyplus.cz.

 • Wizz Air slaví 8 let: 20% sleva pro všechny, ale chce to štěstí!

  (16.05.2012, Letenky levně) Chcete si zaletět v létě k moři, či do velkých měst po Evropě? Ideální příležitost by byla teď, jelikož po včerejší slevě 20 % pro členy věrnostního klubu spustil Wizz Air tuto slevu pro všechny jako oslavu svých narozenin. Z Prahy se tak dostanete se slevou do Itálie, Španělska, Bulharska, Velké Británie a Nizozemska.

 • Letenky Wizz Air s 15% slevou můžete rezervovat pouze do půlnoci

  (05.09.2012, Aerolinie.info) Wizz Air, přední nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě, dnes snižuje ceny všech letenek o 15 %. Akce potrvá pouze do půlnoci a vztahuje se na všechny destinace z nabídky společnosti Wizz Air.


Sponzorované odkazy