Akční letenky aerolinky Austrian Airlines pouze dnes!

21. 05. 2012     Akční letenky.cz

Po delší době přinášíme článek o pondělní akci (redmonday) rakouské letecké společnosti Austrian Airlines, v rámci které můžete rezervovat letenky na prodloužený víkend do Řecka a na Ukrajinu. Nabídka platí pouze pro dnešní den a pro letiště Vídeň Schwechat.

Štítky:
Akční letenky, Austrian, Letenky Austrian, Letenky do Řecka, Letenky na Ukrajinu

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Leťte do Venezuely se slevou až 40%! Platí pouze dnes!

  (06.03.2012, Letenky levně) Nepromeškejte skvělou příležitost a ušetřete při koupi letenky do Caracasu až 40 % z bežné ceny! Užijete si tak skvělou dovolenou v exotické Venezuele. Zpáteční letenka Praha- Caracas již za 12 890 Kč. Pozor! Nabídka platí pouze dnes – 6.března do 17:00! Letenky rezervujte ZDE. Další výhodné letenky najdete ZDE.

 • Letenky z Vídně: akce aerolinky Air Berlin pouze dnes!

  (09.10.2012, Akční letenky.cz) Pouze dnes mají klienti německé nízkonákladové aerolinky Air Berlin možnost rezervovat zlevněné zpáteční lety do mnoha destinací od 1680 Kč včetně poplatků. Cestovní období je stanoveno na 1. listopad – 15. březen a letenky v tarifní třídě FlyClassic jsou v této chvíli k dispozici za stejné i nižší ceny jako ve třídě JustFly.

 • Slevy 20 % s Wizz Airem – platí pouze dnes!

  (21.03.2013, Letenky levně) Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air nabízí pouze dnes 21. 3. 2013 slevu 20 % na všechny letenky do všech destinací. Sleva se počítá vždy z ceny letenky (nikoliv z další dodatečných služeb – poplatky za rezervaci nebo sedadla). Pro rezervaci volejte do cestovní agentury Sky+ (www.skyplus.cz) na 224 304 777 nebo pište na email travel@skyplus.cz.

 • Letenky Göteborg a Budapešť pouze dnes od 2407 Kč!

  (05.09.2011, Akční letenky.cz) Rakouská aerolinka Austrian Airlines přichází s lákavou nabídkou levných letenek. Pokud máte tento víkend volno a letiště Vídeň Schwechat pro vás není daleko, mohla by vás zajímat následující akce. Zarezervujte si dnes, 5. září 2011, zpáteční letenku Vídeň – Budapešť v termínu 9. – 11. září 2011 a zaplatíte jen 2407 Kč (€99).


Sponzorované odkazy


Letenky do Srbska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.