Letenky na Ukrajinu

Online rezervace letenek:

Wizz Air oznámil navýšení počtů letů mezi Bratislavou a Kyjevem

18. 12. 2016     Aerolinie.info     Trvalý odkaz

Den před plánovaným spuštěním linky Bratislava – Kyjev oznámila letecká společnost Wizz Air, že s platností od srpna 2017 zvýší počet týdenních letů z dvou na čtyři.

POZOR! Wizz Air letenky do Kyjeva od 964 Kč!

10. 09. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air sice létá levně také z letišť v Praze i v Brně, tentokrát pro vás ovšem máme velmi zajímavou nabídku, která se týká letiště Budapešť. V prosinci 2012 chystá přepravce otevření nových linek a u této příležitosti jsou nyní v rezervačním systému k dispozici palubní lístky za akční ceny!

Sky Team: Akce na Východ! Kyjev za 5.902 Kč, Budapešť za 3.565 Kč

20. 07. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

České aerolinie a Alitalia spustily akce na lety na východ a jihovýchod od Prahy. Předevčírem zveřejněná akce na Tbilisi byla jen první vlašťovkou. Přes českého národního dopravce se dostanete přímými lety do Budapešti a zpět během léta za 3.565 Kč a do Kyjeva a zpět v září a říjnu za 5.902 Kč.

Akční letenky aerolinky Austrian Airlines pouze dnes!

21. 05. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Po delší době přinášíme článek o pondělní akci (redmonday) rakouské letecké společnosti Austrian Airlines, v rámci které můžete rezervovat letenky na prodloužený víkend do Řecka a na Ukrajinu. Nabídka platí pouze pro dnešní den a pro letiště Vídeň Schwechat.

Wizzair bude létat blíže k centru Kyjeva

18. 01. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Wizzair oznámil přesun svých aktivit v Kyjevě z letiště Boryspil na letiště Žuljany. Nová základna bude zprovozněna 27. března 2011. Touto změnou budou ovlivněny pravidelné linky na trase Kyjev: Antalya (Turecko), Kolín nad Rýnem, Dortmund, Hamburg-Lübeck, Memmingen (Německo), Katowice (Polsko), Londýn-Luton (Spojené království), Oslo-Sanderfjord Torp (Norsko), Stockholm-Skavsta (Švédsko), Simferopol, Treviso (Itálie). Žuljany jsou narozdíl od Boryspilu dobře dostupné z centra Kyjeva. K letišti jezdí i kyjevská MHD.

Wizz Air: Levné letenky do Kyjeva na Ukrajině jen za 656 Kč

31. 12. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Díky maďarské nízkonákladovce Wizzair a účtu Wizz se nyní můžete vypravit do ukrajinského Kyjeva za pouhých 656 Kč. Odlétá se z polských Katowic, přičemž volných termínů je mnoho, a tak si je můžete libovolně namixovat. Směrem tam můžete letět 20. února 2011, 21. února, 23. února, 25. února, 27. února či 2. března.

Levné letenky do Paříže nebo na Azorské ostrovy

06. 12. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ryanair nabízí letenky od 101,- Kč vč. tax. Za 404 korun můžete ve dvou letět z Brna do Milána. Termínů za tuto cenu je dostatek, obzvláště v lednu. Wizzair nabízí levné letenky z Prahy do Benátek, anebo například z Katovic do Kyjeva. Levně lze letět také z Bratislavy do Paříže, dvě osoby za necelých 900 korun. K ceně ale připočítejte nutný transfér z/na letiště, ten stojí zhruba 1 500 korun. Velmi levně lze letět do Amsterdamu, více informací a letů v tabulce níže.

Wizzair: Zpáteční letenky do ukrajinského Kyjeva jen za 700 Kč!

07. 07. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Maďarská nízkonákladová společnost Wizzair přišla s poměrně zajímavou nabídkou na zpáteční letenky na letiště Kyjev Boryspil. Z polských Katovic se do hlavního ukrajinského města podíváte za pouhých 700 Kč. Dostupných termínů je  zejména v září prozatím dost, výlet tak můžete uskutečnit třeba v období od 30. srpna do 3. září. Letenky bukujte na Wizzair.com.

1


Téma: Letenky na Ukrajinu

Aktuálně zde naleznete 8 článků na téma Letenky na Ukrajinu.

Sponzorované odkazy


Letenky na Ukrajinu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.