Levné letenky: speciální akce aerolinky ČSA

02. 07. 2012     Akční letenky.cz

Klasická česká aerolinka ČSA dnes prodloužila svoji speciální nabídku letenek do evropských měst od 2213 Kč včetně poplatků. Akce nyní platí do 4. července a cesty můžete podnikat do 31. srpna 2012. V rezervačním systému máte na výběr hned 11 destinací, do kterých přepravce provozuje přímé lety z našeho hlavního města.

Štítky:
Akční letenky, ČSA, Letenky ČSA

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Speciální nabídka ČSA: 72 Happy Hours

  (15.07.2011, Rádi cestujeme) Český dopravce ČSA dnes zveřejnil informaci o speciální nabídce na 72 hodin - 72 Happy Hours. Nabídka je platná do neděle 17. července, na lety v měsících srpen a září 2011. Tak jak moc "speciální" vám nabídka ČSA přijde?  

 • Speciální letenky z letiště Vídeň od 2250 Kč

  (09.07.2012, Akční letenky.cz) Na webu rakouské klasické aerolinky Austrian Airlines se pravidelně objevují speciální nabídky především na odlety z vídeňského letiště. V současné době jsou například k dispozici levné letenky na lince Vídeň – Curych (ZRH), které mohou klienti rezervovat od 2536 Kč včetně poplatků.

 • Speciální akce na letenky od aerolinky ČSA

  (06.05.2013, Akční letenky.cz) Speciální nabídku letenek za celkem přijatelné ceny na svém webu pravidelně propaguje letecká společnost ČSA a jedná se především o odlety z letiště Praha. Nejlevnější zpáteční cestu je v současné době možné absolvovat od 2203 Kč včetně poplatků.

 • Speciální nabídka: akční letenky od aerolinky ČSA

  (04.03.2013, Akční letenky.cz) Není tomu dlouho, co česká letecká společnost ČSA spustila nejnovější akci na letenky po celém světě, které je možné rezervovat až do 21. března 2013. Speciální nabídka se týká pouze letiště Praha a nejlevnější zpáteční lety jsou k dispozici od 2216 Kč!


Sponzorované odkazy


Letenky na Bahamy

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.