Nová linka z Ostravy a zlevněné letenky z Brna

11. 02. 2013     Akční letenky.cz

V prosinci 2012 informovala irská nízkonákladová aerolinka Ryanair o nové lince z letiště v Ostravě a na konci minulého týdne byl tento záměr dotažen do konce. První lety jsou naplánovány na 4. červen 2013 a na webu přepravce nyní mohou klienti rezervovat zpáteční letenky Ostrava – Londýn (STN) za zaváděcí cenu 1756 Kč včetně poplatků.

Štítky:
Letiště Ostrava, Ryanair

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Nová byznys třída KLM nabídne plně sklopitelná sedadla

  (20.03.2013, Aerolinie.info) Nový interiér byznys třídy, který nizozemské KLM dnes představily, je dílem dánské designérky Helly Jongerius. Nová World Business Class na palubách KLM (zdroj: KLM)

 • Air Lituanica: nová linka z Prahy do Litvy

  (02.09.2013, Akční letenky.cz) Od 9. října 2013 by se měla na českém nebi začít objevovat nová aerolinka Air Lituanica, která bude létat z našeho hlavního města do Litvy. Zahajovací ceny letenek jsou 2892 Kč (388 LTL).

 • Nová linka z letiště Praha do Rumunska od Tarom

  (20.06.2013, Akční letenky.cz) V záplavě nových leteckých spojení se po delší době objevila také jedna nová linka, která v tomto případě spojuje Českou republiku s Rumunskem. Do našeho hlavního města se totiž po pauze vrací rumunská letecká společnost Tarom.

 • Další nová linka Wizz Air tentokrát do Ázerbájdžánu

  (12.04.2013, Akční letenky.cz) Zdá se, že nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air začíná být Evropa malá a tak se v rezervačním systému objevují nové dosti zajímavé destinace. Kromě nedávno přidané Dubaje je nyní k dispozici nová linka do Baku, kam začne aerolinka létat od 17. června 2013.


Sponzorované odkazy