Letiště Ostrava

Online rezervace letenek:

Nová linka z Ostravy a zlevněné letenky z Brna

11. 02. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

V prosinci 2012 informovala irská nízkonákladová aerolinka Ryanair o nové lince z letiště v Ostravě a na konci minulého týdne byl tento záměr dotažen do konce. První lety jsou naplánovány na 4. červen 2013 a na webu přepravce nyní mohou klienti rezervovat zpáteční letenky Ostrava – Londýn (STN) za zaváděcí cenu 1756 Kč včetně poplatků.

Ryanair začne létat z Ostravy do Londýna

09. 02. 2013     Aerolinie.info     Trvalý odkaz

Ostrava bude mít od června pravidelné spojení s britskou metropolí. Linku Ostrava – Londýn bude Ryanair provozovat 3x týdně.

Letiště Ostrava: nové spojení do Tel Avivu

24. 01. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Ostrava může potěšit všechny příznivce východního slunka, mátového čaje a dobrodružství ve vzdálených krajích. Od druhé poloviny ledna 2011 totiž začalo nabízet přímé spoje do israelského Tel Avivu. Většina českých turistů ovšem stále volí letenky do Tel Avivu z Letiště Praha – Ruzyně (PRG).

Nejlevnější letenky do Zadaru – Vyhraj a jsou ZDARMA!

18. 08. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Ostrava ve spolupráci s Central Connect Airlines se rozhodlo potěšit své příznivce soutěží o 2 letenky do Zadaru. Návštěva tohoto klenotu Středomoří jistě potěší každého výherce! Pojďme tedy spolu zjistit jak na to! Podmínky pro soutěž o letenky Soutěž se uzavírá 31. srpna 2010. Výherci budou vylosováni 1. září 2010.

Letiště Ostrava: tipy pro parkování

05. 08. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Ostrava včera na svých stránkách v sekci aktuality prezentovalo pro své čtenáře možnost, jak si jednoduše vypočítat, kolik na letišti zaplatí při parkování. Odpověď se tak dozvíte poměrně jednoduše - za pomoci nástroje kalkulačka parkovného.

Online odbavení s ČSA nyní i na letišti Ostrava

17. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost ČSA nabízí nově odbavení online také z Letiště Ostrava. Využít odbavení online mohou cestující jak na lince Praha – Ostrava, tak také na navazujících linkách. Online check-in je možné využít nejdříve 24 hodin před odletem, nejpozději pak 35 minut.

Řecko, Španělsko nebo Bulharsko z Letiště Ostrava

14. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Ostrava se letos může pochlubit celkem 11 letními trasami do oblíbených letních destinací ve Španělsku, Řecku či Bulharsku. Letní letenky z Ostravy nabízí zejména dvě společnosti: Central Charter Airlines a Smart Wings. Kam konkrétně se můžete z Letiště Ostrava vydat? Zkuste třeba Řecko!

Letiště Ostrava Mošnov slaví 50 let od zahájení provozu

16. 10. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Před 50 lety, přesně 16. října 1959 bylo přistáním letounu TU-104A OK-LDA Československých aerolinií oficiálně zahájen provoz na letišti Ostrava – Mošnov. Historie letiště však sahá mnohem dále. První letecké pokusy zde byly prováděny bratry Žurovci již v roce 1909. Letiště v Mošnově má za sebou bohatou minulost.

Na letiště Mošnov lze už létat v mlze

02. 03. 2009     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Z Letiště Leoše Janáčka v Mošnově na Novojičínsku (známější jako Letiště Ostrava) už mohou létat stroje i za nízké dohlednosti. Vzdušný přístav je tak po pražské Ruzyni druhým českým letištěm, které získalo povolení pro lety v mlze. Dovoluje to zrekonstruovaná vzletová a přistávací dráha, do níž společnost Letiště Ostrava investovala téměř 115 milionů korun.

Lety mezi Ostravou a Moskvou skončily

23. 02. 2009     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Kvůli nedostatku cestujících skončilo po pěti měsících letecké spojení mezi Ostravou a Moskvou. Pravidelná linka, kterou zajišťovala ruská společnost Polet Airlines, byla vytížena z deseti až patnácti procent. Přitom letiště provoz ztrátové linky podpořilo 26 miliony korun. V loňském roce Letiště Ostrava hospodařilo s předběžnou ztrátou kolem 15 milionů korun. Letecké spojení mezi Ostravou a Moskvou by se podle regionální přílohy MFDnes mohlo ...

1 2


Téma: Letiště Ostrava

Aktuálně zde naleznete 12 článků na téma Letiště Ostrava.

Sponzorované odkazy


Letenky na Nový Zéland

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.