Letenky do Berlína

Online rezervace letenek:

Airberlin navýší počet letů mezi Berlínem a Prahou

25. 11. 2016     Aerolinie.info     Trvalý odkaz

S platností od konce března 2017 budou každý den k dispozici 4 lety německých aerolinek na letiště Berlín – Tegel. Oproti stávajícímu stavu dojde k navýšení o jednu frekvenci.

Reklama:
Hledáte levné letenky do Berlína? Vybírejte pohodlně online!

Letenky z Letiště Bratislava do Berlína za 450 Kč

06. 05. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Levněji než autem, vlakem nebo autobusem. Letecky z Letiště M. R. Štefánika v Bratislavě se do Berlína dostanete za 17 € včetně všech poplatků! Letecká nízkonákladová společnost Ryanair dnes 6. 5. do neděle 8. 5. nabízí lety do německé metropole Berlín, na letiště Schӧnefeld, se slevou 15 %.

Levné letenky na trase Bratislava – Berlín od 10 Euro

30. 10. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Poletíte s britskou leteckou společností Ryanair z Mezinárodního letiště Bratislava do Letiště Berlín-Schönefeld, které se rozprostírá 16 km jihozápadně od centra Berlína. Letenky do Berlína za nízkou cenu 10 Euro lze koupit jen v určitých termínech.

Letní dovolená s Austrian Airlines od 2375 Kč

25. 04. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Rakouská letecká společnost Austrian Airlines na svém webu pravidelně nabízí akční letenky z Vídně do mnoha destinací za sníženou cenu. Nejlevnější zpáteční cesta s aerolinkou je k mání od 2375 Kč (€95) včetně poplatků a platí pro lety do Berlína.

Cestujeme na koncert do Londýna, Frankfurtu nebo Berlína

30. 04. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Cestovat se dá nejen za památkami, ale také za zábavou. A tak v dnešním článku jsme pro vás připravili výběr z těch nejzajímavějších hudebních akcí v Evropě.Zastavíme se v Berlíně, kde proběhne koncert Lady Gagy, ve Frankfurtu, kde vystoupí Alicia Keys, nebo v Londýně, kde během května se objeví Black Eyed Peas.

1


Téma: Letenky do Berlína

Aktuálně zde naleznete 5 článků na téma Letenky do Berlína.

Sponzorované odkazy