Letenky do Boloně

Online rezervace letenek:

Za památkami Boloně za 738 Kč

30. 09. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Na konci října poleťte levně s dopravcem Ryanair z polské Vratislavi do Boloně. Tarif standard irského dopravce zahrnuje přepravu dvou kusů příručních zavazadel.

Budapešť - Boloňa za 1 276 Kč

22. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Maďarský dopravce Wizzair nabízí levné letenky na konci května z Budapešťi do italské Boloni.  Udělejte si třídenní výlet za krásami 400 tisícového historického města, které je proslavené charakteristickou cihlovou barvou, početnými podloubími a velkým množství věží.

Vratislav – Boloňa za 1 032 Kč

03. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Bydlíte-li blízko polských hranic, vyplatí se vám využívat levných letů z letiště Vratislav (WRO). Nabízí se např. přímá linka Vratislav – Boloňa. Na cestě do Itálie máte v ceně letenek u dopravce Ryanair zahrnut převoz 2 příručních zavazadel na osobu.

Levné letenky do Boloni: V listopadu za pouhých 267 Kč

17. 09. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nabídkou levných letenek do Boloni s odletem z polské Wroclawi přišla společnost Ryanair. Letět můžete již za 267 Kč. A vybírat si můžete hned ze tří termínů:  6. listopadu – 9. listopadu 23. listopadu – 27. listopadu 27. listopadu – 30. listopadu Letenky si můžete objednávat na stránkách Ryanair.com.

Levné letenky do Bologni za 353 Kč, Kanáry za 2 333 Kč

03. 08. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

V dnešních akčních letenkách můžete najít levné letenky na Kanárské ostrovy, konkrétně na ostrov Gran Canaria. Cena letenky je něco málo přes 2 300 Kč vč. tax (bez poplatku za platbu). V akčních letenkách najdete také "neuvěřitelné" ceny letenek - do Bologni za 353 Kč, či do Bruselu za necelých 500 korun. K těm výjimečně levným patří také trasa Bratislava-Mallorka s cenou necelých 800 korun.

Levné letenky: Barcelona, Bologna, Gran Canaria

27. 05. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vybíráme několik zajímavých a levných letenek. Chcete navštívit netradiční destinaci - venezuelský Caracas? Cena levné zpáteční letenky je něco málo přes 12 tisíc korun. Pokud si vystačíte s Evropou, našli jsme zpáteční letenky i pod 500 korun. Leťte levně do destinací jako jsou například Barcelona, Bologna, Alicante nebo na Mallorku. Za příjemnou cenu doletíte z Bratislavy na Kanárské ostrovy - cca. 2 400 korun za zpáteční let. Na konci článku také najdete denně aktualizované ceny levných hotelů v Alicante a v Barceloně.

Akční letenky: Ryanair od 170 korun

18. 02. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Irská aerolinka Ryanair opět vydala svou slevovou akci a nabízí letenky od 170 Kč, neboli od 7 €. Dle oficiálních informací je akce platná na vybrané lety v období od 7. března do 14. dubna 2011. Za takto nízkou cenu lze letět např. z Brna či Bratislavy do Milana. Podobně levně pak je možné letět z Wroclavy do Bruselu, Düsseldorfu, Osla, Bologně, z Krakova do Paříže, z Memmingenu u Mnichova do Pisy, Valencie,  Edinburghu, z Frankfurtu-Hahn na Sardinii, do Kaunasu apod.

Akční letenky v dubnu v podání Ryanairu

15. 02. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vyhledali jsme levné letenky v měsíci dubnu od společnosti Ryanair. Ta prodlužila svou akční nabídku, kdy prodává letenky od 150 korun / 6 €.  Levně letět můžete do měst jako jsou: Brusel, Londýn, Trapani, Faro či Bologna. Navíc na našem webu vybíráme to nejlevnější ubytování v těchto a spoustě dalších městech.

Ryanair ruší linky z Bratislavy

11. 11. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladový letecký dopravce ruší dvě trasy z Bratislavy. Ryanair tak nebude létat z Bratislavy do italského města Bari anebo italské Boloně. Chceme také upozornit na novou akční nabídku letenek této společnosti. Levné letenky se pohybují od 7 € resp. 173 Kč. Akce je platná od zítřejšího dne, tedy 12. listopadu 2011 a to do 18. listopadu.

Levné letenky z Prahy, Brna a Bratislavy

01. 10. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Levné akční letenky hledejte do měst jako Milan, Bologna, Řím, Brusel apod. Velmi levná letenka je z Madridu na Kanárské ostrovy, konkrétně na ostrov Fuerteventura. Letenka za dvě osoby tam i zpět stojí cca. 1 224,- Kč. Našli jsme také levné ubytování, na tomto ostrově. Za 14 dní pobytu zaplatíte  něco málo přes 7 tis. korun. za dvoulůžkový pokoj. Více informací hledejte v tabulce níže. Druhou tabulku s levnými letenkami tvoří nabídka EasyJetu. Ten nabízí levné letenky  z Prahy např. do Amsterdamu nebo Paříže.

1 2


Téma: Letenky do Boloně

Aktuálně zde naleznete 16 článků na téma Letenky do Boloně.

Sponzorované odkazy