Letenky do Burgasu

Online rezervace letenek:

Levné letenky do Burgasu

01. 07. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Společnost WizzAir vám přináší akční letenky do bulharského Burgasu. Leťte k Černému moři již za 2809 Kč! Odleťte z mezinárodního letiště v Katovicích 6.9 a vraťte se na stejné letiště 13.9. Za 1h a 5 min se ocitnete v největším Bulharském zálivu.    

Reklama:
Hledáte levné letenky do Burgasu? Vybírejte pohodlně online!

Levné letenky do bulharského Burgasu

17. 02. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Plánujete-li dovolenou u Černého moře v Bulharsku, máme pro vás kombinaci letenek, díky níž ušetříte téměř 2 000 korun za letenku. Nalezli jsme zpáteční letenku za 2 642 korun. Odlet je z Prahy.

WizzAir levně: Bulharsko a Španělsko od 701 Kč

25. 07. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud náhodou chcete strávit dovolenou v zemích jako jsou Bulharsko či Španělsko, mohla by vám přijít vhod nabídka letecké společnosti WizzAir. Nízkonákladový přepravce nyní nabízí výhodné lety z Prahy v měsících září a říjen od 701 Kč. Například do Bulharska se můžete podívat prostřednictvím linky Praha – Burgas, jejíž provoz však končí 17. září 2011.

Levné letenky do Bourgasu: Z Prahy přímým letem jen za 2 988 Kč

11. 07. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pokud vám k odpočinku stačí tři dny u moře, můžete nyní využít akční nabídky nízkonákladové společnosti Wizzair. Ta nabízí zpáteční letenky z Prahy do bulharského letoviska Bourgas za pouhých 2 988 Kč. Za tuto parádní cenu můžete letět v sobotu 27. srpna tam a zpět v úterý 30. srpna. Letenk objednávejte na webu Wizzair.com.

Levné lety do Bulharska od 877 Kč

20. 04. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Jste-li příznivci kratších, ale častějších dovolených, mohla by vás potěšit dnešní akční nabídka od nízkonákladové letecké společnosti WizzAir. V rezervačním systému maďarské aerolinky jsme totiž objevili jednosměrné letenky do bulharského Burgasu od 877 Kč včetně poplatků (platba bankovním převodem).

WizzAir: nově letenky Praha – Burgas od 1417 Kč!

17. 02. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová aerolinka WizzAir nabízí svým cestujícím možnost si již nyní zarezervovat letenky Praha – Burgas. Neváhejte tedy a dopřejte si plné hrsti slunka v této oblíbené bulharské destinaci! Letenky si můžete zamluvit pro odlety z Letiště Praha (PRG) od 14. 6. 2011 od zaváděcí ceny 2227 Kč za jednu cestu.

Krátce: SmartWings - nové linky z Ostravy či Brna

14. 02. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

SmartWings nabízí nové lety z Brna a Ostravy na Rhodos, Kos,  Korfu, do Heraklionu a Burgasu. Cena zpáteční letenky například z Ostravy do Heraklionu je přibližně 6 000 korun. Poněkud starší informací  je, že od února 2011 Smartwings rozšířil své lety z Prahy do Dubaje. K již zavedené lince ve středu přibyla od 13. února linka operující v pátek a v neděli.

Smart Wings nabízí další lety z Brna

14. 01. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Již minulý týden, jsem vás informovali o tom, že Smart Wings spustí nové lety z Brna. K již existujícím letům z Brna na Rhodos a Palma de Mallorku nabízí Smart Wings další lety - konkrétně se jedná o lety do Burgasu, Kavaly a na Kos.

1


Téma: Letenky do Burgasu

Aktuálně zde naleznete 8 článků na téma Letenky do Burgasu.

Sponzorované odkazy


Letenky do Bulharska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.