Letenky do Bulharska

Online rezervace letenek:

Wizzair: Nová linka Budapešť - Sofie

27. 02. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladový dopravce Wizzair oznámil spuštění nového leteckého spojení mezi Budapeští a Sofií. Linka mezi Maďarskem a Bulharskem bude v provozu tři dny v týdnu a letenky jsou v prodeji již nyní za ceny začínají na 20€.

Levné letenky do Burgasu

01. 07. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Společnost WizzAir vám přináší akční letenky do bulharského Burgasu. Leťte k Černému moři již za 2809 Kč! Odleťte z mezinárodního letiště v Katovicích 6.9 a vraťte se na stejné letiště 13.9. Za 1h a 5 min se ocitnete v největším Bulharském zálivu.    

Akční letenky do Anglie a Bulharska od 237 Kč!

05. 06. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letenky za velmi zajímavé ceny právě nabízí nízkonákladová letecká společnost WizzAir, která létá z Prahy i Brna do pěti evropských států. Zákazníci aerolinky mohou v přehledu nejlevnějších letů často narazit na jednosměrné palubní lístky od 237 Kč.

NIKI Luftfahrt a Air Bulgaria: Sofie z Vídně v létě za 2 431 Kč

28. 05. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Air Berlin a Fly Niki zvýšily počet letů z Vídně do Sofie a ač se z linky částečně stáhla národní aerolinka Bulgarian Air, dlouhodobě se díky tomuto kroku snížily tarify do země růží. Navíc stejnou destinaci také pravidelně létá Austrian Airlines, avšak za vyšší ceny.

Akční letenky aerolinky WizzAir od 238 Kč

10. 04. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Akční letenky můžete nyní rezervovat u nízkonákladové letecké společnosti WizzAir, která je nabízí od 238 Kč včetně poplatků. Z Brna a z Prahy se můžete podívat do Itálie, Nizozemska, Velké Británie, Španělska či Bulharska, stačí si jen vybrat.

Bulgaria Air otevírá pravidelnou linku Sofie – Praha

14. 03. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Bulgaria Air zahájila prodej na pravidelné lince Sofie – Praha. První let je plánován na 25. března 2012. Linka bude létat každý den mimo sobotu letadlem typu Embraer 190 s kapacitou 108 míst. Bulgaria Air tak bude dalším dopravcem na Letišti Praha, který provozuje tento typ moderního letadla.

Levné letenky do bulharského Burgasu

17. 02. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Plánujete-li dovolenou u Černého moře v Bulharsku, máme pro vás kombinaci letenek, díky níž ušetříte téměř 2 000 korun za letenku. Nalezli jsme zpáteční letenku za 2 642 korun. Odlet je z Prahy.

Novoroční letenky od aerolinky Austrian Airlines

12. 01. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Rakouská aerolinka Austrian Airlines přeje svým zákazníkům úspěšný start do nového roku a u této příležitosti nabízí zvýhodněné letenky do několika vybraných destinací. Z Prahy se prostřednictvím nejnovější akce můžete podívat například do Turecka, Bulharska či na Kypr. Právě na Kypr jsou k dispozici letenky z letiště Praha od 4517 Kč včetně poplatků.

Letenky s Air Berlin do Bulharska a Rumunska

30. 11. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Akční letenky do mnoha destinací od 1150 Kč (€44,99) nabízí pravidelně německá letecká společnost Air Berlin. Stačí si jen vybrat. Na webu přepravce jsou nyní k dispozici třeba lety do Bulharska či  Rumunska. Což takhle navštívit hlavní město Bulharska? Zpáteční letenky na trase Vídeň – Sofia (SOF) můžete rezervovat za 2329 Kč včetně poplatků.

Levné letenky do Sofie: S odletem z Vídně jen za 1 532 Kč

24. 11. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nabídkou cenově příznivých letenek do bulharské Sofie přišla společnost Air Berlin, v případě odletu z Vídně dáte za zpáteční letenku včetně poplatků jen 1 532 Kč. Za tuto cenu můžete letět třeba 17. ledna 2012 tam a 23. ledna zpět. V případě zájmu si letenky můžete objednávat na webu AirBerlin.com.

1 2 3


Téma: Letenky do Bulharska

Aktuálně zde naleznete 28 článků na téma Letenky do Bulharska.

Sponzorované odkazy


Letenky do Bulharska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.