Letenky do East Midlands

Online rezervace letenek:

Levné letenky za kanál La Manche od bmibaby

22. 12. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová britská aerolinka bmibaby svým zákazníkům často nabízí výhodné letenky po Evropě a obsluhuje také letiště Praha. Z České republiky jsou dostupné přímé lety do dvou anglických měst. Do East Midlands mohou klienti prozatím letět pouze do 16. dubna 2011, v rezervačním systému se však stále nachází několik letenek za akční ceny.

Levné letenky do East Midlands: Z Wroclawi jen za 1 383 Kč

04. 06. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Levné letenky do anglického East Midlands nyní pořídíte z polské Wroclawi. Se společností Ryanair vás letenky vyjdou jen na 1 383 Kč. Za tuto báječnou cenu můžete letět třeba 1. července tam  a 6. července zpět. Letenky si můžete objednávat online na webu Ryanair.com.

Bmibaby poskytuje slevu až 45 procent

10. 06. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Letecká společnost bmibaby nabízí u příležitosti účasti Anglie na MS ve fotbale, slevu na své letenky až 45%. Aerolinka bmibaby spojuje Prahu s Manchesterem anebo East Midlandsem.Cena letenek se pohybuje od 9,99 € za let. V reálu se pak letenky pohybují na úrovní uvedené v tabulce. Cena je za dvě osoby tam i zpět vč. tax. V ceně je příruční zavazadlo.

easyJet nabízí slevu až 25%

24. 04. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

easyJet právě nabízí slevu až 25% na všechny svoje letní lety z nebo do Velké Británie. Akce končí v úterý 28.dubna 2009 a platí pro lety v období od 1.června do 30.září 2009. Slevněné jsou tak například letenky do Londýna, Bristolu, nebo East Midlans, kam easyJet létá z pražského letiště.

Malé shrnutí nových letů Ryanairu

23. 10. 2008     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladovka z Irska – Ryanair oproti jiným aerolinkám rozšiřuje i na zimní letový řád o nové lety z letiště Praha Ruzyně. O takřka všech jsme již psali a tak jen malý sumář nových linek Ryanairu. Doposud provozovala spojení pouze mezi Prahou a irským Dublinem. Počínaje zimním letovým řádem zavádí čtyři nové linky. Bude létat do anglického Birminghamu a na letiště East Midlands. Zavede ...

Nízkonákladovka Bmibaby na zimu uzavírá let East Midlands - Praha

07. 10. 2008     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Britský low cost dopravce bmibaby se rozhodl na zimní období uzavřít svoji linku East Midlands – Praha. I nadále však bude bmibaby létat mezi Prahou a Birminghamem a Manchesterem. Poslední let na trasne Praha – East Midlands uskuteční bmibaby 24. října 2008. Tento let by měl být obnoven od 29. března 2009. A pokud jste zrovna chtěli ...

Bmibaby a dalším britským nízkonákladovkám se daří na linkách z Prahy

17. 08. 2008     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost Bmibaby dosáhla za červenec 2008 na svých linkách z Prahy do Manchesteru, Birminghamu a East Midlands výtěžnosti 81,2 %. Nejlépe si u bmibaby vedla linka Praha – Manchester s výtěžností 87,4 %, což je v průměru 159 cestujících na jeden let. Podobně se dařilo i dalším britským nízkonákladovkám, které létají z Prahy a to Jet2 a easyJet.

1


Téma: Letenky do East Midlands

Aktuálně zde naleznete 7 článků na téma Letenky do East Midlands.

Sponzorované odkazy


Letenky do Běloruska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.