Letenky do Manchesteru

Online rezervace letenek:

Levná letenka na lince Praha – Manchester za 904 Kč

05. 11. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost Easyjet nabízí v lednovém termínu levné letenky z Prahy do Manchesteru. V ceně letenky je zahrnuta přeprava kabinového zavazadla s rozměry až 56 x 45 x 25 cm. Za příplatek 104 Kč k letence dostanete navíc: vyhrazené místo pro odbavení zavazadel, možnost výběru sedadla, přednostní nástup, více prostoru pro nohy.

Reklama:
Hledáte levné letenky do Manchesteru? Vybírejte pohodlně online!

Levně do Velké Británie – Glasgow/Manchester/Liverpool od 1.676 Kč

04. 07. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Za v podstatě poloviční ceny, v porovnání s lety z Prahy, se dostanete z polské Varšavy hned do několika britských měst. Všechny níže uvedené zpáteční přímé lety operuje letecká společnost Ryanair.

Do Anglie jedině z Varšavy! Liverpool, Manchester, Isle of Man,…a zpět od 1.511 Kč

14. 02. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Fakt, že se vyplatí do spousty destinací létat od našich polských sousedů, jsme vám už tady předvedli několikrát. Další krásnou oblastí s levnými odlety z Varšavy je několik anglických měst a ostrov Man uprostřed Irského moře.

EasyJet: levné letenky z Prahy od 1538 Kč

07. 08. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Plánujete podzimní cestu do Amsterdamu, Manchesteru či Lyonu a sháníte levné letenky? Nu právě pro vás je k dispozici nabídka od aerolinky easyJet, která mimo jiné létá také z letiště Praha.

Letenky směr Milán, Manchester a Lyon od 1402 Kč!

18. 02. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Jedny z nejlevnějších letenek, které jsou k dispozici v případě, že preferujete odlety z letiště v Praze, jsou ty od nízkonákladové letecké společnosti easyJet! Celkově se můžete z České republiky podívat  na 9 evropských letišť. Výhodné jsou například lety na lince Praha – Milán (MXP), které mohou klienti rezervovat od 589 Kč (jednosměrně)!

Nové linky easyJet do Velké Británie od 819 Kč!

11. 12. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Zatímco Wizz Air několik linek z Prahy ruší, oblíbená nízkonákladová aerolinka easyJet nová spojení naopak přidává. Již dříve jsme informovali o letech z Prahy do Skotska, na začátku prosince se však v rezervačním systému objevil také Manchester (MAN) a nejlevnější jednosměrné lety do těchto dvou destinací jsou v současné době za 819 Kč (bez poplatků).

Levnější letenky: Manchester a Newcastle od 1194 Kč

01. 11. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Jedinou možností, jak se letecky dostat z Prahy do anglických měst jako jsou například Manchester či Newcastle, je letecká společnost Jet2. Na výjimečné akce je sice aerolinka skoupá, ale v rezervačním systému můžete snadno najít nejlevnější letenky v měsíčních přehledech. Jednosměrně nyní od 1194 Kč.

S aerolinkami Jet2 a bmibaby levně do Anglie

19. 04. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladové britské aerolinky bmibaby  a Jet2 nabízí svým klientům výhodné letenky z Prahy do vybraných měst ve Velké Británii. Z České republiky se můžete vydat třeba do Birminghamu, Manchesteru, Newcastlu, Leedsu či Edinburghu. V akční nabídce společnosti bmibaby můžete najít zpáteční letenky na trase Praha – Birmingham (BHX) od 1661 Kč včetně poplatků.

Jet2: levné letenky z Prahy do Anglie

19. 03. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Britská nízkonákladová aerolinka Jet2 nabízí svým zákazníkům pravidelné lety z Prahy do čtyř měst na Britských ostrovech a nejlevnější jednosměrné letenky jsou k mání od 1058 Kč včetně poplatků. Obdivovatelé galerií a muzeí mohou například rezervovat cestu na lince Praha – Manchester (MAN), která se vyplatí třeba v měsíci květnu.

Letenky s Jet2 a 10% slevou do Manchesteru nebo Leedsu

10. 10. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladový dopravce Jet2 nabízí slevu až 10% na všechny své zimní lety, pokud zadáte ten správny promo kód. Jet2 spojuje Prahu přímo s Edinburghem, Leedsem, Manchesterem a Newcastlem. Při rezervaci dostanete možnost zadat promo kód až při samém závěru rezervace.

1 2 3


Téma: Letenky do Manchesteru

Aktuálně zde naleznete 27 článků na téma Letenky do Manchesteru.

Sponzorované odkazy