Bmibaby a dalším britským nízkonákladovkám se daří na linkách z Prahy

17. 08. 2008     Letenkář.cz

Letecká společnost Bmibaby dosáhla za červenec 2008 na svých linkách z Prahy do Manchesteru, Birminghamu a East Midlands výtěžnosti 81,2 %. Nejlépe si u bmibaby vedla linka Praha – Manchester s výtěžností 87,4 %, což je v průměru 159 cestujících na jeden let. Podobně se dařilo i dalším britským nízkonákladovkám, které létají z Prahy a to Jet2 a easyJet.

Štítky:
Bmibaby, easyJet, Letenky do Birminghamu, Letenky do East Midlands, Letenky do Manchesteru, Letenky do Velké Británie, Letiště Praha

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • Národní letecký přepravce ČSA nadále trpí úbytkem pasažérů na svých linkách.

  (27.03.2009, Letenkář.cz) Téměř devítiprocentní propad v meziročním srovnání pokračoval po lednovém měsíci i v únoru. Sdělil to včera Petr Pištělák z vedení společnosti. Pokud úbytek neklesne pod desetiprocentní hranici, udrží se aerolinky „ekonomicky nad vodou“, prohlásilo před pár týdny jejich vedení. „K této situaci by nemělo dojít další tři měsíce,“ řekl Pištělák. Své tvrzení opírá o prodej a rezervace letenek. Úbytek cestujících zatím ...

 • Ryanair vyzkouší na podzim “zero bag policy”

  (17.08.2008, Letenkář.cz) Nízkonákladovka Ryanair v rámci úsporných opatření zkusí na vybraných linkách od října 2008 zavést tzv. „zero bag policy“.

 • Na letišti ve Varech vzrostl provoz

  (09.02.2009, Letenkář.cz) Mezinárodní Letiště v Karlových Varech – Olšových Vratech odbavilo loni téměř o 17 procent více cestujících než v roce 2007. Terminálem prošlo 70 620 pasažérů. Na pravidelných linkách jich letělo 61 036 a na nepravidelných, především charterových pro cestovní kanceláře, 9548 lidí.

 • Smart Wings: nové linky z Ostravy a z Brna

  (27.05.2009, Akční letenky.cz) Smart Wings otevírá nové pravidelné linky do Řecka a Bulharska. Lety z Ostravy do řecké Prevezy budou operovány dvakrát týdně v úterý a v pátek. Lety z Brna do Burgasu budou operovány jednou týdně v neděli. Na obou linkách budou operovat moderní letouny Boeing 737-800.


Sponzorované odkazy


Letenky do Norska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.